ASTROLOJİ 1.019 Görüntülenme 04.03.2019 09:58

4-10 Mart 2019 haftası Boğa Burcu Hande Kazanova

Hızlı haftalardan bir tanesi olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Hayatınızda önemli değişimleri karşılayacağınız bir hafta olacak diğer taraftan Merkür gerilemeye başlıyor.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova 4-10 Mart 2019 haftası haftalık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Hızlı haftalardan bir tanesi olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Hayatınızda önemli değişimleri karşılayacağınız bir hafta olacak diğer taraftan Merkür gerilemeye başlıyor.

Siz bu hafta en çok kariyer ve iş ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Özellikle bir arada çalıştığınız üstlerinizle olan bağlantılarınız bu hafta başında önem kazanıyor.

Salı günü itibariyle iletişim gezegeni Merkür gerilemeye başlayacak. 28 mart’a kadar sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerileyecek. Bu alanlarda iletişim sıkıntılarına ve problemlere açık görünüyorsunuz. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. Beraber iş yapıyorsanız ya da organizasyonda bulunacaksanız birtakım aksilikler ve sıkıntılara hazırlıklı olmanızda fayda olacak.

Eski arkadaşlarınızla yeniden bir araya gelme olasılığınız da var. Eski ortamlar, yerler, arkadaşlar ve dostluklar size daha büyük fayda sağlayabilir. Büyük adımlardan, imzalardan ve girişimlerden uzak durmalısınız.

Bu hafta Uranüs sizin burcunuza geçecek. 23 Nisan doğumlu bir Boğa iseniz hayatınızda büyük değişimlerin yavaş yavaş kendini gösteriyor olması gerekiyor. Uranüs’ün Boğa Burcu’na geçmesiyle hayatınızda büyük açılımlar ve aydınlanmalara ve beklenmedik sürpriz birtakım olaylara da açık olacaksanız.

Bu hafta arkadaşlarınıza yardım etme olasılığınız çok yüksek olacak. Onlar için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Bu iyiliğinizi çok fazla abartmamaya özen göstermelisiniz. Geleceğinize etki edecek önemli işlerinizde özellikle hafta sonu kalıcı ve sağlam adımlar atabilir, hayattan istediğiniz ve aradığınız desteği kolaylıkla görebilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle