ASTROLOJİ 3.866 Görüntülenme 04.03.2019 09:36

4-10 Mart 2019 haftası Başak Burcu Hande Kazanova

Bu hafta günlük hayatınızın ritmi önem kazanıyor sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Günlük işlerinizin üzerine düşebilirsiniz.

Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 4-10 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta günlük hayatınızın ritmi önem kazanıyor sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Günlük işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Yapılması gerekenler ve tamamlanması gereken işleriniz bu hafta başında kesinlikle halledilmeli.

Salı günü Merkür gerilemeye başlayacak. Özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklaşa atacağınız adımlarda 28 Mart’a kadar iletişim sıkıntılarını ve problemlerini karşınıza getirebilir.

Bu dönemde sevdiğiniz insanla olan iletişiminize ekstra dikkat etmeniz gerekecek. Biraz alıngan ve karşı tarafın üzerine çok giden aynı zamanda her tür olumsuzluk karşısında hemen yelkenleri suya indiren bir tavır sergileyebilirsiniz. Karşı taraftan beklentiniz çok yüksek olabilir. Kafanız mantıklı çalışmayacak ve bu sebeple kendinizi çok çabuk duygusal iniş ve çıkışlar içerisinde bulabilirsiniz.

Hayatınızı bir anlamda bir kaosa çevirme ihtimaliniz de yüksek görünüyor. Taşınma ile ilgili konular ve ortaklaşa atılacak işler anlamında 28 Mart’a kadar hareket etmemeye özen gösterin. Eğer yapmak zorundaysanız şartların ve durumların üzerinden birkaç kez geçerek emin olduktan sonra hareket etmeye çalışın sevgili Başak’lar. Büyük bir ortaklığa girmek ya da bir ilişkiye başlamak bu dönemde sizin için çok doğru olmayabilir.

Çarşamba günü Uranüs, Boğa Burcu’na geçecek. Yeni bir değişim dönemine gireceksiniz. Seyahat, eğitim ve yabancı insanlarla yapılacak işler, yurt dışı bağlantılı konularda ya da hukuki meselelerde hızlı, beklenmedik birtakım konu ve olaylar bu süreçte karşınıza gelecek. Değişimleri seveceksiniz ve bu değişimler size yarayacak.

Perşembe günü özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı yumuşak karnınız ön planda olabilir. Gereksiz fedakarlıklar üstlenebilirsiniz. Hafta sonu cumartesi günü birbirinize karşı vereceğiniz sözler uzun soluklu ve kalıcı olacak. Bu hafta yaşadığınız sıkıntı ve problemleri hafta sonu özellikle cumartesi günü sevdiğiniz insanla konuşarak ve güzel kararlar vererek üzerinizden atabilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle