ASTROLOJİ 3.190 Görüntülenme 04.03.2019 09:09

4-10 Mart 2019 haftası Akrep Burcu Hande Kazanova

Ev hayatınızda yapılması gerekenlerin önem kazandığı haftalardan bir tanesi sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Salı günü itibariyle Merkür gerilemesi başlayacak.

Bu hafta Akrep burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 4-10 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Ev hayatınızda yapılması gerekenlerin önem kazandığı haftalardan bir tanesi sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Belki de siz işinize kanalize olacaksınız ama ne olursa olsun bu hafta şartlar ve koşullar ev ve aile alanınızda oluşacak.

Salı günü itibariyle Merkür gerilemesi başlayacak. Aşk hayatınızda birtakım sıkıntı ve problemlere açık görünüyorsunuz. Merkür gerilemesi iletişim sıkıntılarını karşınıza getircek yani sevdiğiniz insana bir şey söylerken, tartışırken ya da fikir birliği içerisinde bulunurken dikkatli olmanız gerekecek.

28 Mart’ a kadar eğer çocuğunuz varsa onunla olan problemlere açık olabilirsiniz. Sanatsal işlerinizde ve hobilerinize dayalı adımlarınızda yaratıcılığınızı artırdığınız bir dönem olacak.

Enerjinizi içinize döndürdüğünüz bu süreçte güzel fikirler, buluşlar aynı zamanda istediğiniz birtakım sonuçların karşınıza gelmesi gibi durumlar da önemli olacak. Bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamamaya özen göstermelisiniz.

Uranüs’ün Boğa Burcu’na geçmesi sizin için çok önemli çünkü sizin zıt burcunuz olan Boğa Burcu’nda yedi yıl boyunca Uranüs derece derece ilerleyecek. 22-23-24 Ekim’de doğan Akrep’lerin hayatında hızlı gelişmelerle karşı karşıya gelme durumları ya da beklenmedik şekilde hareket etme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Tepkilerinizi çok hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Size ne yapılması gerektiği söylendiğinde verdiğiniz tepkiler çok yüksek olabilir.

Var olan ilişkilerinizdeki tansiyonlu durumlara karşı dikkatli olmalısınız. İlk derecelerden bir yükselen Akrep iseniz özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde önemli değişimleri deneyimleyeceğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz.

Perşembe günü özel hayatınızda birazcık daha rahat etkilerle hareket etmek isteyeceksiniz. Hafta sonu ise yakın çevrenizden alacağınız güçlü desteklerle işlerinizde ve özel hayatınızda istediğiniz sonuçları yaratmakta gecikmeyeceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle