ASTROLOJİ 1.091 Görüntülenme 04.03.2019 09:30

4- 10 2019 haftası Terazi Burcu Hande Kazanova

Hayata aşkla baktığınız haftalardan bir tanesi sevgili Terazi’ler. Keyifli ve mutlusunuz, çocuğunuz varsa onunla ilgili konu ve olaylara daha fazla kanalize olacağınız haftalardan bir tanesi olacak.

Bu hafta Terazi burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 4-10 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Hayata aşkla baktığınız haftalardan bir tanesi sevgili Terazi’ler. Keyifli ve mutlusunuz, çocuğunuz varsa onunla ilgili konu ve olaylara daha fazla kanalize olacağınız haftalardan bir tanesi olacak. Diğer taraftan özel hayatınızda sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı arttırabilir ve bu pazartesinin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bu hafta Merkür gerilemeye başlayacak. Merkür sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerileyecek. Bu yüzden beraber çalıştığınız insanlarla olan iletişiminize bu dönemde dikkat etmeye özen göstermelisiniz. Karamsar ve depresif etkilerle dolu olabilirsiniz. Bu yüzden beraber çalıştığınız insanları bu dönemde çok fazla zorlamamaya özen göstermelisiniz.

Diğer taraftan iş alanlarınızda yaratıcılığınızın arttığı bir dönem olacak.eğer sanatsan bir ile uğraşıyorsanız bu anlamda enerjinin içinize dönmesinden kaynaklı olarak yapacağınız işlerdeki başarının arttığını da görebilirsiniz. Daha önceden iş yaptığınız insanlarla beraber olmaya özen gösterin. Ama sıfırdan başlayacak olan işler bu dönemde umduğunuzu çok da karşınıza getirmeyebilir. Sağlığınızla ilgili konularda da gözden geçirmeniz gereken olaylar yeniden karşınıza gelecek.

Çarşamba günü Uranüs, Boğa Burcu’na geçecek. Ortak parasal konularda yedi yıl boyunca önemli değişimler yaşayacaksınız. Eşinizin ve partnerinizin hayatında parasal konularda hızlı gelişmeler ve beklenmedik birtakım olaylar karşınıza gelebilir. Önemli bir borcun altındaysanız ya da bankayla ilgili bir ilişiniz varsa iniş ve çıkışlarınız bu dönemde sizi zorlayabilir ya da hiç beklenmedik birtakım miraslar ve parasal konuları da karşınıza getirebilir.

İşe iligili konularda yumuşak karnınızı biraz geri planda tutmaya özen göstermelisiniz. Gerçekçi adımlar atmalısınız çünkü kendinizi hayalperest etkilerle yapamayacağınız işler altında bulabilirsiniz. Hafta sonu gayet güzel olacak. Ev ve ailenizle beraber atılacak önemli sorumluluklar hafta sonu sizi destekleyecek. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle