ASTROLOJİ 1.583 Görüntülenme 27.01.2019 00:00

28 Ocak 3 Şubat 2019 haftalık burç özetleri Hande Kazanova

Bu dönemde zor olayları, çekişmeleri, sürtüşmeleri hayatımızdan çekebiliriz. Bu yüzden tehlikeli durumlardan ve yerlerden uzak durmakta fayda olacak. 28 Ocak 3 Şubat 2019 burç yorumları

28 Ocak 3 Şubat 2019 haftalık burç özetlerinde Haftaya Ay Akrep Burcu’nda iken ortak parasal konulara derinlemesine gitmemiz ve araştırma yapmamız gereken konulara odaklanarak başlayacağız. Çarşamba günü önemli günlerden bir tanesi ve mantığımız devrede olacak.  28 Ocak 3 Şubat 2019 haftalık burç yorumlarını Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına anlattı. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık  burçlarını nasıl etkiliyor. 

Sorunlarımız varsa bunlara çözüm üretmek, önemli konuşmalar ve görüşmeler yapmak, anlaşmalar sağlamak anlamında çarşamba gününü hayatımızda etkin bir şekilde kullanabiliriz.

Diğer insanlarla beraber atacağımız adımlar perşembe günü önem kazanırken cumartesi günü dikkat etmemiz gereken gün olarak bu hafta karşımıza çıkacak. Enerjimizi istediğimiz gibi kullanamayacağız. Bizim üzerimizde gücü ve etkisi olan insanlarla sürtüşme ve ego çarpışmalarına açık olabiliriz.

Bu dönemde zor olayları, çekişmeleri, sürtüşmeleri hayatımızdan çekebiliriz. Bu yüzden tehlikeli durumlardan ve yerlerden uzak durmakta fayda olacak.

Cumartesi günü küçük olayları büyütme enerjisine karşı dikkat etmeliyiz. Pazar günü şahane olacak. Oldukça keyifli etkileşimler var.

Kendimizi oluşacak olaylardan şanslı, mutlu, iyimser şekilde sıyırabiliriz. Yeni gelecek haftaya da güzel ve şanlı etkilerle başlayabiliriz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle