ASTROLOJİ 808 Görüntülenme 25.02.2019 00:40

25 Şubat - 3 Mart 2019 haftası Yengeç Burcu Hande Kazanova

Bu hafta keyifli çünkü hem hobilerinize hem özel hayatınıza odaklanarak haftanıza giriş yapacaksınız. Aşk hayatınız ön planda olacak.

Bu hafta Yengeç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 25 Şubat - 3 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta keyifli çünkü hem hobilerinize hem özel hayatınıza odaklanarak haftanıza giriş yapacaksınız. Aşk hayatınız ön planda olacak.

Hem eğlence hayatınız hem çocuğunuz için yapacağınız harcamalar ve parasal konular bu pazartesi daha fazla gündeminizde olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler.

Haftanın salı ve çarşamba günleri günlük hayatın ritmine daha hızlı bir şekilde ayak uydurmak isteyeceksiniz. İşinizle ilgili konularda hızlı ve daha aktif bir kaç gün sizi bekliyor olacak, işle ilgili konularda atmanız gereken adımlar doğrultusunda hayat sizi destekleyecek.

Perşembe günü dış ortamlarda sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkileşimlerle geleceğinize yönelik önemli işlerinizi harekete geçireceksiniz. Hırslı, aynı zamanda planlı, yapılması gereken konular açısından istekli bir yönünüzle hareket edeceksiniz.

Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek yani ortak para alanlarınızda önemli bir dönem başlayacak. Bu alanlarda hızlı gelişmeler ancak diğer taraftan kalıcı ve sağlam ilişkiler kurmaya da meyilli olacaksınız. Borç alıp vermek anlamında şanslı bir dönem olacak.

Diğer taraftan parasal konularda zorlandığınız bir takım etkileşimler varsa bu etkileri de bertaraf edecek güzel açılımlar söz konusu olacak. Uranüs’ten alınan sert ve dik açılarla beraber kariyer hayatınızda uzun zamandır uğraştığınız ve parasal konularda halletmeye çalıştığınız bir mevzu cuma günü sizi çabuk sinirlendirebilir. Bu mevzudan kaynaklı olarak ilişkilerinizde bir takım bozulmalara açık olabilirsiniz.

Hafta sonu parasal konular hayatınızda daha fazla yer edecek. Harcamalarınıza yönelik adımlar hafta sonunda devrede olacak. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle