ASTROLOJİ 2.855 Görüntülenme 25.02.2019 00:15

25 Şubat - 3 Mart 2019 haftası Yay Burcu Hande Kazanova

Haftaya biraz isteksiz başlayacaksınız sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Önemli işlere kanalize olmak kolay olmayabilir. Geri planda yürüttüğünüz, kendinizi izole ettiğiniz noktalarda daha rahat edeceksiniz.

Bu hafta Yay burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 25 Şubat - 3 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova,Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya biraz isteksiz başlayacaksınız sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Önemli işlere kanalize olmak kolay olmayabilir.

Geri planda yürüttüğünüz, kendinizi izole ettiğiniz noktalarda daha rahat edeceksiniz. Toplum içerisinde kalabalık ortamlar bu pazartesi size göre olmayacak.

Salı ve çarşamba günleri ise tam tersi bir etki devrede olacak. Ay sizin burcunuza geçecek ve sizi hareketlendirecek. Güzel enerjiler, diğer insanlardan alacağınız ilginç haberler gün içerisinde duygu iniş çıkışlarınızı yüksek kılacak ancak diğer taraftan kendinizi şanslı, mutlu ve iyimser hissedeceksiniz.

Önemli girişimleriniz varsa bunları salı ve çarşamba günleri yapmanızda fayda var. Perşembe günü ev ve aile alanlarınızda yapılması gereken, kafanızda uzun zamandır planladığınız ama bir türlü harekete geçemediğiniz noktalarda hayat sizi harekete geçirecek. Aileniz ve yuvanız için bir şeyler yapmaktan mutluluk duyacaksınız. Babanın ve babanın kardeşleriyle olan ilişkilerde bu hafta önemli adımlar atılabilir.

Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Venüs, iletişim ayağınızı hızlandıracak. Yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla olan bağlantılarınızın kuvvetleneceği bir dönem olacak. Eğitim almaktan, öğrenmekten, yazmaktan ve iletişim halinde olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz.

Bu dönem içerisinde yakın çevrenizde size yakın olan, sevdiğiniz insanlar açık görüşlü olmanızdan etkilenebilirler. Yeni işler, yeni anlaşmalar yine bu dönemde karşınıza gelebilir sevgili Yay’lar. Hayat bu kadar hızlı akarken, özel hayatınız ve çocuklarınızla olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Sıkılganlıklarınızla karşı tarafı çok fazla hırpalamamalısınız.

Cumartesi günü parasal konular daha fazla ön planda olurken, pazar günü ise iletişim ağınızı yüksek tutacak ve sevdiklerinizle beraber kısa vadeli programlar yapıp pazar gününüzü etkin bir şekilde geçirmek isteyeceksiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle