ASTROLOJİ 4.314 Görüntülenme 25.02.2019 00:10

25 Şubat - 3 Mart 2019 haftası Oğlak Burcu Hande Kazanova

Bu hafta sosyal çevre bağlantılarınız kuvvetli sevgili Oğlak’lar. İletişim ağınız hızlı ve arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz işler sizin için önemli olacak.

Bu hafta Oğlak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 25 Şubat - 3 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta sosyal çevre bağlantılarınız kuvvetli sevgili Oğlak’lar. İletişim ağınız hızlı ve arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz işler sizin için önemli olacak.

Diğer taraftan hızlı başlayan haftanız salı ve çarşamba günü birazcık daha geri planda durmanıza neden olacak. Salı ve çarşamba günü çok büyük girişimleriniz varsa eğer yapmamaya özen göstermelisiniz. Kendi halinizde olmak, plan yapmak ve gözden geçirmek anlamında şanslı bir döngü olacak.

Perşembe günü önemli çünkü bu gün iletişimsel işlerinizde gelişmeler karşınıza gelebilir. Harekete geçmek istediğiniz noktalarda hayatın sizi desteklediğini görebilirsiniz. Karşınıza güzel teklifler gelebilir ya da uzun zamandır kafanızda harekete geçmek anlamında bir takım adımlarınız varsa perşembe günü bu anlamda sizi destekliyor olacak.

Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek ve sizin maddi konular alanınıza girecek. Yaklaşık üç hafta boyunca parasal konularda güzel sonuçlar almaya yatkın olacaksınız. Önemli girişimleri başlattınız ve ocak ayında Tutulmalar vardı. Şubat ayında büyük uğraşlar verdiniz. Bu mücadele ve uğraşıların sonuçlarını alacağınız bir dönem içerisindesiniz sevgili Oğlak’lar.

Bu yüzden parasal konularda güzel gelişmeler yüzünüzü güldürecek.Cuma günü maddi konularda özellikle ev ve aile alanlarındaki ilişkilerde sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Sevdiğiniz insanları üzmemelisiniz.

Hafta sonuna da bu etkilerle gireceksiniz. Bu hafta sonu daha fazla parasal konularla bağlantılı olacaksınız. Çok fazla para hesabı yaparak kendinizi boğmamalısınız. Kafanızı biraz rahatlatmaya özen gösterin. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle