ASTROLOJİ 1.076 Görüntülenme 25.02.2019 00:55

25 Şubat - 3 Mart 2019 haftası Koç Burcu Hande Kazanova

Haftanız parasal işlerinizle başlıyor sevgili Koç’lar. Bankayla halledilmesi gereken işleriniz varsa bu hafta başında bu işlerinizin peşine düşebilirsiniz.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 25 Şubat - 3 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftanız parasal işlerinizle başlıyor sevgili Koç’lar. Bankayla halledilmesi gereken işleriniz varsa bu hafta başında bu işlerinizin peşine düşebilirsiniz.

Ortak parasal konular bu hafta pazartesi günü önem kazanacak. Sonrasında ise kendinizi geliştireceğiniz alanlara yöneleceksiniz. Salı ve çarşamba günleri gezmek, dolaşmak ve diğer insanlarla bir arada olmak önem kazanacak.

Perşembe günü önemli olacak. Maddi konularda harekete geçmeniz gereken bir takım adımlarınız varsa perşembe günü bu adımlarınızda istediğiniz sonuçları kolaylıkla yaratabileceksiniz.

1 Mart günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Sosyal çevre ilişkilerinizin daha fazla önem kazanacağı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Değişik insanlarla bir araya geleceğiniz, yeni insanlarla tanışacağınız, onlardan alacağınız bir takım fikirleri hayatınıza geçireceğiniz, işten elde edeceğiniz gelirlerin üzerine düşeceğiniz, diğer taraftan arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebileceğiniz ve geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde de kendinizi ön plana çıkartacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz.

Venüs’ün Uranüs’ten aldığı bir etkileşim devrede olacak. İkili ilişkilerde ve özel hayatınızı ilgilendirecek durumlarda, önemli ilişkilerde biraz çekişme ve mücadelelere açık bir dönem olabilir.

Kendi haklılığınızda çok fazla emin olmamaya özen göstermelisiniz. Karşı tarafı yapacaklarınız konusunda çok fazla zorlamamalısınız. Hafta sonu sosyal çevrelerde daha çok bulunarak, arkadaşlarınızla beraber güzel planlar içerisine girerek değerlendireceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle