ASTROLOJİ 2.139 Görüntülenme 25.02.2019 00:50

25 Şubat - 3 Mart 2019 haftası Boğa Burcu Hande Kazanova

Bu hafta ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızın detayları daha fazla hayatınızı kurcalayacak.Şartlar elinizde olmayacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova 25 Şubat - 3 Mart 2019 haftası haftalık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızın detayları daha fazla hayatınızı kurcalayacak. Sevdiğiniz insandan onay alma, başka insanlarla bir şeyler yapma, diğer insanlarla beraber hareket etme dürtünüzün yüksek olacağı haftalardan bir tanesi olacak.

Şartlar elinizde olmayacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Diğer insanlarla yapacağınız iş birliklerine açık görünüyorsunuz.

Salı ve çarşamba günleri parasal konularda toparlamanız gereken durumlar varsa önemli iş görüşmelerinizi bu güne denk getirebilirsiniz. Bu alanda şanslı olduğunuz yıllardan bir tanesi olacak. Durum ve olayları toparlayacak, bir yerde kalmış paranız varsa bu paranızı almak üzere harekete geçeceksiniz.

Perşembe günü etkili bir gün olacak. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla atacağınız adımlar geleceğe yönelik güzel ve olumlu sonuçları getirebilir. Hayatın sizi harekete geçirdiğini görebilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla beraber yapacağınız işlerinizde gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koyacaksınız.

Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Kendinizi iş ve kariyer alanında göstereceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Yaklaşık üst hafta boyunca üstlerinizle ve patronlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek anlamında şanslı bir dönem olacak. Göz önünde bulunduğunuz yerlerde doğru ilişkiler sayesinde güzel sonuçlar elde etmeyi başaracaksınız.

Anne ve anne tarafınızın konu ve olayları, eğer evliyseniz partnerinizin ailesiyle ilgili konu ve olaylarda güzel ilişkiler devrede olacak. Cuma günü anlık sıkılganlıklarınızla ilişkilerinizi çok fazla yormamaya özen göstermelisiniz. Hafta sonu evde oturmak istemeyecek, kendinizi dış ortamlara atacaksınız. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle