ASTROLOJİ 7.718 Görüntülenme 22.03.2019 00:40

25 - 31 Mart 2019 haftası Yengeç Burcu Hande Kazanova

Bu hafta günlük işleriniz ve koşturmalarınız önem kazanıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Bu haftanın en önemli konusu Merkür’ün düzelmesi olacak.

Bu hafta Yengeç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 25 - 31 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta günlük işleriniz ve koşturmalarınız önem kazanıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Bu pazartesi iş hayatınızda daha özgür hareket etmek isteyebilirsiniz.

Venüs, Balık Burcu’na geçiyor. Eğitim hayatınızın hareketleneceği, öğrenmekten mutluluk duyacağınız aynı zamanda seyahatlerinizin artacağı bir döngü içerisine gireceksiniz. Yeni tanışacağınız insanlardan fayda sağlayabilirsiniz.

Bu hafta çarşamba günü dikkat çekici olacak. Geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde arkadaşlarınızdan güzel destekler ve sonuçlar alabilirsiniz.

Bu haftanın en önemli konusu Merkür’ün düzelmesi olacak. Sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları düzeltmek ve üzerinden geçmek için bir şansa daha sahip olacaksınız. Enerjinizi doğru kullanmakta zorlanacağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz.

Bu süreçte akciğerlerinize, omuzlarınıza, ellerinize, göğüs kısmına ve solunum yolu rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmakta fayda var. İçinde tuttuğunuz fikir ve düşünceler, eyleme geçemediğiniz konu ve olaylar sağlığınız üzerinde etki edebilir. Aklınızda büyüttüğünüz konu ve olaylarda anlık çıkışlarla sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle