ASTROLOJİ 13.186 Görüntülenme 22.03.2019 00:15

25 - 31 Mart 2019 haftası Yay Burcu Hande Kazanova

Bu hafta sizin haftanız olacak sevgili Yay’lar. Ay, Yay Burcu’nda dolaşacak. Sizin için hızlı haftalardan bir tanesi olacak.

Bu hafta Yay burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 25 - 31 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova,Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta sizin haftanız olacak sevgili Yay’lar. Ay, Yay Burcu’nda dolaşacak. Sizin için hızlı haftalardan bir tanesi olacak. Bilgi alışverişi ve duyacaklarınız duygusal hayatınızda iniş çıkışlara sebep olabilir.

Hayatınıza duygularınıza göre yön vereceksiniz. Özgürlüğünüze ve bireyselliğinize düşkün olacaksınız. Jüpiterden aldığınız güzel açılarla hafta ortasına kadar güzel haberler gelecek.

Salı günü Venüs, Balık Burcu’na geçiyor. Ev, aile ve yuva alanlarında yapmak istediğiniz konu ve olayları hızlandırabilirsiniz. Çarşamba günü başlatmak istediğiniz ailevi konulardaki önemli işlerinizi başlatacağınız bir gün olarak karşınıza gelebilir.

Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle ailevi konularda rahatlayacaksınız. Pazar günü; Mars İkizler Burcu’na geçecek. İkili ilişkiler ve özel hayat alanınızda ilerleyecek Mars ile fikirlere önem vereceksiniz. Sevdiğiniz insanla konuşmak, tartışmak, gezmek önem kazanacak. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle