ASTROLOJİ 10.826 Görüntülenme 22.03.2019 00:25

25 - 31 Mart 2019 haftası Terazi Burcu Hande Kazanova

Yakın çevrenizle iletişim ağınızın hızlı olduğu haftalardan bir tanesine giriş yapacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler.

Bu hafta Terazi burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 25 - 31 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Yakın çevrenizle iletişim ağınızın hızlı olduğu haftalardan bir tanesine giriş yapacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Sosyal medya ve bilgisayara yönelik adımlarınız varsa bu hafta ortasına kadar daha özgür hareket edebilirsiniz.

Bu hafta şanslı etkileşimler devrede olacak. Salı günü itibariyle işinizi seveceğiniz ve önemseyeceğiniz bir döneme merhaba diyorsunuz. Diğer taraftan tatlıya olan düşkünlüğünüz bu dönemde artabilir. İşinizde olan bir sorunu beslenme şeklinize aktarabilirsiniz.

Hormonal dengesizlik ve düzensizliklerinizin de geride kaldığını göreceksiniz. Çarşamba günü iş hayatınızda güzel sonuçlar alabilir ve parasal konularda atamadığınız adımları atabilirsiniz.

Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle beraber iş hayatınızdaki sıkıntı ve sorunları geride bırakacaksınız. Pazar günü Mars, İkizler Burcu’na geçecek. Seyahat etmek ve diğer insanlarla bir araya gelmek önem kazanacak.

Her bulduğunuz ortamda geleceğe yönelik kendi fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Eylemsel olarak harekete geçmek için bu dönemi kullanmalısınız. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle