ASTROLOJİ 55.883 Görüntülenme 22.03.2019 00:55

25 - 31 Mart 2019 haftası Koç Burcu Hande Kazanova

Önemli haftalardan bir tanesi olacak. Önemli işleriniz için güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Hayatınızdaki sıkıntı ve sorunların da geride kaldığını görmeye başlayacaksınız.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 25 - 31 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Sabah saatlerinde önemli bir yere yetişmek istiyorsanız, toplantılarınız varsa yetişmekte zorlanabilirsiniz. Ay, sabah 9 itibariyle Yay Burcu’na geçecek.

Önemli haftalardan bir tanesi olacak. Önemli işleriniz için güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir.

Salı günü itibariyle hem para hem de ilişki alanınızın yöneticisi Venüs, kadersel alanınıza girecek. Maddi konular ve ilişkilere dayalı birtakım işlerinizde biraz geri planda kalacağınız aynı zamanda plan ve projelerinizi oluşturacağınız bir döngü içine gireceksiniz.

Bu dönemde kalabalıklar içerisinde olsanız bile yalnız hissedebilirsiniz. Yalnız olmaktan mutluluk duyacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz. Geri planda kalmış işleriniz için bu süreci önümüzdeki üç hafta boyunca iyi değerlendirmeye özen gösterin. Yaratıcılığınız ve sezgileriniz kuvvetli olacak.

Çarşamba günü ilişkiler anlamında güzel etkileşimler devrede olacak. Parasal yönden istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Bu haftanın en güzel haberi, perşembe günü Merkür’ün düzelmeye başlaması olacak.

Hayatınızdaki sıkıntı ve sorunların da geride kaldığını görmeye başlayacaksınız. Nisan ayı sizin için çok önemli olacak. Hafta sonu enerji alanımız değişecek. Mars, Boğa Burcu’ndan çıkacak. Eylemden çok fikirler önem kazanacak. Güzel bir hafta diliyorum sevgili Koç’lar.

Sitene Ekle