ASTROLOJİ 16.749 Görüntülenme 22.03.2019 00:45

25 - 31 Mart 2019 haftası İkizler Burcu Hande Kazanova

Bu haftanın sonuna doğru pazar günü itibariyle enerji alanlarınız değişmeye başlayacak. Mars, sizin burcunuza geçecek.

Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 25 - 31 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Pazartesi sabah saatleri itibariyle ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızın detaylarına yoğunlaşacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler.

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri akşam saatlerine kadar ikili ilişkiler ve özel hayatınız önem kazanacak. Diğer insanlarla işbirliklerine önem vereceksiniz. Ortaklaşa adımlar atacaksınız. Yalnız hareket etmek istemeyeceksiniz.

Bu haftanın sonuna doğru pazar günü itibariyle enerji alanlarınız değişmeye başlayacak. Mars, sizin burcunuza geçecek. Hem fikirsel olarak hem de fiziken hareketlenmeye başlayacaksınız. Hızlı konuşabilir ve hızlı iletişimler içinde olabilirsiniz. Gözden kaçırdığınız detaylarla uğraşmak önümüzdeki dönemin konusu olacak.

Venüs, Balık Burcu’na geçiyor. Kariyer ve iş alanlarınızda sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları toparlayacağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz. Üstleriniz ve patronlarınızla daha iyi ilişkiler kurabilirsiniz.

Toplum önünde daha sağlam duracak, sıkıntı ve sorunları bu dönem içerisinde kolaylıkla toparlayacaksınız. Bu anlamda çarşamba günü çok önemli olacak. Hayata bakış açınız esnek olacak sevgili İkizler. Merkür’ün düzelmesiyle kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi ön plana çıkarabileceksiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle