ASTROLOJİ 20.980 Görüntülenme 22.03.2019 00:30

25 - 31 Mart 2019 haftası Başak Burcu Hande Kazanova

Ev, aile, yuva temaları ile haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Sevdiğiniz insanla hayatınızda romantizm rüzgarları esebilir.

Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 25 - 31 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Ev, aile, yuva temaları ile haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Özgürlüğünüze düşkün yapınızla, ailevi konularda ya da kendiniz için yapmanız gerekenler hafta ortasına kadar daha fazla gündeminizde duracak.

Salı günü Venüs, Balık Burcu’na geçiyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızı onurlandıracağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. İlişkilerden yana fayda sağlayacağınız bir dönem olacak.

Sevdiğiniz insanla hayatınızda romantizm rüzgarları esebilir. Üç hafta boyunca insan ilişkilerine önem vermekten kaçınmayacaksınız.

Çarşamba günü özel hayatınızda önemli bir seyahat ya da bir gelecek planı devrede olacak ve siz bu planı çok güzel bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Perşembe günü Merkür düzeliyor. Hem sevdiğiniz insanla yaşadığınız iletişim sıkıntılarını geride bırakacaksınız hem de daha önceden hayatınıza girmiş ve yeniden dönmek isteyen insanlarla ilgili konularda artık daha rahat kararlar verebilceğiniz bir dönem olacak. Taşınmayla ilgili konu ve olayları hızlandıracaksınız.

Pazar günü enerji alanınız değişecek çünkü Mars burç değiştiriyor. Göz önünde olduğunuz ortamlarda enerjinizi kullanmaya başlayacaksınız. Çok konuşmaktan ve karşı tarafı dinlememekten zaman zaman sürtüşme ve tartışmalara açık bir dönem yaşayacaksınız. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle