ASTROLOJİ 13.012 Görüntülenme 22.03.2019 00:35

25 - 31 Mart 2019 haftası Aslan Burcu Hande Kazanova

Hayattan alacağınız keyfin yüksek olduğunu görünce kendinizi şanslı ve mutlu hissedeceksiniz. Düşünceleriniz, konuşmalarınız ve fikirleriniz önemli olacak.

Bu hafta Aslan burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 25 - 31 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Aslan burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Oldukça özgür, rahat, girişken temalarla haftanızı başlatacaksınız. Ateş enerjisinden aldığınız güzel enerjilerle bu hafta başından hafta ortasına kadar  gezmek, dolaşmak ve eğlenmek önem kazanacak.

Hayattan alacağınız keyfin yüksek olduğunu görünce kendinizi şanslı ve mutlu hissedeceksiniz. Venüs, Balık Burcu’na geçmesiyle beraber parasal konularda rahatlayacaksınız. Ruhsal konu ve olaylara vaktinizi daha fazla ayıracağınız bir döngü içerisine giriş yapacaksınız.

Çarşamba günü bu anlamda sizi destekleyecek. Hayata esnek baktığınız için göz önünde bulunacağınız ortamlarda güzel birtakım girişimlerde bulunabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle maddi konularda zorlandığınız alanları geride bırakmaya başlayacaksınız. Enerjinizi sosyal çevre alanlarınızda harcamaya başlayacaksınız. Düşünceleriniz, konuşmalarınız ve fikirleriniz önemli olacak.

Kendi fikirlerinizi karşı tarafa empoze ederken, konuşmalarınıza ve iletişiminize dikkat etmeye özen göstermelisiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle