ASTROLOJİ 3.625 Görüntülenme 22.03.2019 00:20

25 - 31 Mart 2019 haftası Akrep Burcu Hande Kazanova

Maddi konularda hızlı gelişmeler hafta ortasına kadar hayatınıza damga vuracak sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler.

Bu hafta Akrep burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 25 - 31 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Maddi konularda hızlı gelişmeler hafta ortasına kadar hayatınıza damga vuracak sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Özgür ve rahat tavırlarınızla maddi konularda istediğiniz sonuçları toplayacağınız haftalardan bir tanesi olacak.

Bu hafta Merkür düzeliyor. Enerji alanlarımızın değiştiğini göreceğiz. Salı günü itibariyle Venüs, Balık Burcu’na geçiyor. Aşk hayatınız önemli hale gelmeye başlıyor.

Hayatı keyifli yönleriyle algılayacaksınız ve hayattan alacağınız zevkin yüksek olduğunu göreceksiniz. Nisan ayı sizi daha da hareketlendirecek. Kreatif ve sanatsal alanlarda çarşamba günü şans sizden yana olabilir.

Perşembe günü Merkür düzeliyor. Bu alanda yaşadığınız iletişim sıkıntılarının geride kaldığını göreceksiniz. Pazar günü itibariyle Mars, İkizler Burcu’na geçecek. İlişkilere yönelik adımlarınız ya da girişimleriniz geride kalmaya başlayacak.

Ortak parasal konularda mücadeleler başlıyor. Bu dönemde fikirlerinizden kaynaklı olarak tehlikeli yerlerde bulunmamaya özen gösterin. Fikirlerini dile getirirken biraz daha sakin olmaya çalışın. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle