ASTROLOJİ 6.580 Görüntülenme 19.04.2019 16:11

22- 28 Nisan 2019 haftası Yengeç Burcu Hande Kazanova

Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin hayatında hızlı, beklenmedik gelişmeler devrede olacak.

Bu hafta Yengeç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 22- 28 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya günlük iş hayatınızın düzeniyle başlıyorsunuz ama diğer taraftan bu konuları biraz abartmaya da meyilli olabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler.

Yemeye içmeye olan düşkünlüğünüz yüksek ve günlük işlerinizde hafif bir tembellik söz konusu olabilir. Salı günü Güneş, Uranüs kavuşumu devrede olacak.

Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin hayatında hızlı, beklenmedik gelişmeler devrede olacak. Arkadaş ilişkilerinizde ve bulunacağınız çevrelerde ani olaylara hazırlıklı olmanız gerekiyor. Çarşamba günü Pluto geri gitmeye hazırlanıyor.

Pluto ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda gerileyecek. Bu alanlarda önemli değişim ve dönüşümler yaşadıysanız bunları hayatınıza nasıl geçirdiğinizi test edecek olaylarla karşılaşacaksınız. Cumartesi gününde dikkat etmelisiniz.

Tehlikeli yerlerde bulunmamaya özen gösterin. Kendinizi yanıltıcı durumlar içinde bulabilirsiniz. Eğer bir seyahatte ya da farklı bir ortamdaysanız enerjinize dikkat etmelisiniz. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle