ASTROLOJİ 1.426 Görüntülenme 19.04.2019 15:14

22- 28 Nisan 2019 haftası Oğlak Burcu Hande Kazanova

Cumartesi günü sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Aldanmalara, yanılgılara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Bu hafta Oğlak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 22- 28 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftanız yalnız kalma isteğinizle başlayacak sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Bu aralar eviniz, aileniz ve yuvanız dinlenme alanı ve hayatınızın düzenini oluşturma anlamında hızlı bir dönemi geride bıraktınız.

Bu hızlılık hala devam ederken, kendi alanınıza çekilmek önemli olacak. Özellikle salı günü ruhunuzu dinlendirecek ortamlarda bulunmak size çok iyi gelecek. Diğer taraftan eğlenmek ve gezmekte istiyor olacaksınız.

Eğer bekarsanız 23 Nisan’da karşınıza ani ve beklenmedik bir aşk gelebilir. Ya da çocukla ilgili birtakım haberler alabilirsiniz. Spor yapıyorsanız bugünlerde biraz daha dikkatli olmak faydalı olacak. Yaratıcılık ve sanatla ilgili konularda da çok güzel açılımlarınız devrede olacak.

Çarşamba günü Pluto geri gitmeye başlıyor. Sizin kişisel alanınızda gerileyecek Pluto, etkin gücünüzde biraz azalma olmasına neden olabilir. Hayatınızı kontrol etme noktasında bazen ipin ucunun kaçtığını fark edebilirsiniz. Ne olursa olsun bu birkaç aylık dönem içerisinde olayları ve durumları gözden geçirmeyi ihmal etmemelisiniz.

Cumartesi günü sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Aldanmalara, yanılgılara karşı dikkatli olmakta fayda var. Çok fazla gezip dolaşacağınız ve değişik yerlerde bulunacağınız için, yemek yeme ve içme gibi noktalara dikkat etmelisiniz. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle