ASTROLOJİ 26.125 Görüntülenme 19.04.2019 16:29

22- 28 Nisan 2019 haftası Koç Burcu Hande Kazanova

Hem sosyal çevreniz hem de özel hayatınızla ilgili önemli konuların birleştiğini görecek, hayatınızın biraz hızlı aktığını farkedeceksiniz.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 22 -28  Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Hızlı, hareketli ve aktif haftalardan bir tanesine giriş yapıyorsunuz. Bu hafta değişik insanlarla bir araya gelebilir, farklı ortamlarda bulunabilir ya da işinizle ilgili konularda koşuşturmalarınızın arttığını görebilirsiniz.

Hayatınızı yeniden düzenlediğiniz, planlarınızı insanlara aktardığınız, popüler olmaktan korkmadığınız aynı zamanda da değişik ortamlarda bulunmaktan mutluluk duyduğunuz, girişimci olduğunuz bir dönem olacak.

Diğer taraftan 23 Nisan itibariyle maddi konularda ani ve beklenmedik birtakım girişimlere ya da konuşmalara hazırlıklı olmanız gerekebilir. Çocuğunuz ve özel hayatınız için yapacağınız harcamaların bu dönemde yüksek olacağını söyleyebiliriz.

Hem sosyal çevreniz hem de özel hayatınızla ilgili önemli konuların birleştiğini görecek, hayatınızın biraz hızlı aktığını farkedeceksiniz. Çarşamba günü itibariyle Pluto gerilemeye başlayacak.

Bu dönemde neyi nasıl yapmanız gerektiğini gayet iyi göreceksiniz.Hafta sonuna doğru enerjinizde düşüklükler görülebilir. Önemli girişimler için cumartesi dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle