ASTROLOJİ 12.664 Görüntülenme 19.04.2019 15:51

22 -28 Nisan 2019 haftası Başak Burcu Hande Kazanova

Salı günü bir konuda bir aydınlanma devrede olacak. Aynı zamanda bir konunun farkına varabilirsiniz. Hayata farklı gözlerle bakabilirsiniz.

Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 22- 28 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftanız ev, aile, yuva ve bu alanlarda yapılması gereken heyecanlı, değişik konu ve olaylarla başlayacak sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Ay’ın, Jüpiter ile birleşimi, özellikle sizin keyifli ve mutlu bir gün geçirmenize neden olabilir.

Salı günü bir konuda bir aydınlanma devrede olacak. Aynı zamanda bir konunun farkına varabilirsiniz. Hayata farklı gözlerle bakabilirsiniz. Seyahat halindeyseniz, eğitim alanlarınızda, bulunduğunuz farklı ortamlarda hızlı, beklenmedik birtakım konu ve olaylar cereyan edebilir.

Özellikle seyahat halindeyseniz, biraz daha risksiz adımlar atmaya özen gösterin. Çarşamba günü Pluto geriliyor. Pluto sizin aşk alanınızda gerileyecek.

Hem çocuklarınızla ilgili konular, hem aşk hayatınızda hem de eğitimle ilgili programlarınızda neleri doğru yaptığınızı, bu alanlarda neler yaşadığınızı gözlemleyeceğiniz bir dönem başlıyor.

Bu hafta cumartesi günü hem ikili ilişkilerinizde hem de kariyer ve iş ile ilgili konularda dikkatli adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Eşiniz ve onun ailesi ile ilgili konularda da biraz sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle