ASTROLOJİ 12.601 Görüntülenme 19.04.2019 16:00

22- 28 Nisan 2019 haftası Aslan Burcu Hande Kazanova

İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerileyecek olan Pluto, bu alanları yeniden gözden geçirmeniz için size fırsat verecek. Ay sonunda da Satürn de bu alanlarınızda gerileyecek.

Bu hafta Aslan burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 22 -28 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Aslan burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Aşk ve keyif dolu konu ve olayların ön planda olduğu bir hafta başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Yaratıcı yönleriniz çok ön planda olacak.

Eğitmenlikle ilgili konular, risk alınması gereken alanlarda bu hafta başında kafanıza göre davranma isteğiniz ve özgür adımlarınız devrede olacak.

Salı günü göz önünde bulunacağınız ortamlarda ve toplum içindeki duruşunuzda ani ve beklenmedik birtakım olaylar devrede olabilir. Çarşamba günü Pluto gerilemeye başlayacak.

İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerileyecek olan Pluto, bu alanları yeniden gözden geçirmeniz için size fırsat verecek. Ay sonunda da Satürn de bu alanlarınızda gerileyecek. Hafta sonu aldatıcı etkiler devrede olacak.

Cumartesi günü arkadaşlarınızla ve sosyal çevre ortamlarınızda parasal konuşmalarda yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olmakta fayda olacak. Kimseye borç vermeyin ve borç almayın sevgili Aslan’lar. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle