ASTROLOJİ 2.297 Görüntülenme 25.12.2018 11:56

2019 Yıllık Kova Burcu - Hande Kazanova 2019 Burç Yorumları

2019 yılında çevreniz değişiyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. 2019 yılında Kova burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 2019 burç yorumlarını inceledi.

2019 yılında Kova burcunu aşk, ekonomi, sağlık, aile, kariyer, ilişkiler konusunda neler bekliyor? Astroloji Danışmanı Hande Kazanova 2019 yıllık burç yorumlarını anlattı. Yeni yılın size neler getireceğini Hande Kazanova yorumlarıyla cevapla.tv'de...

Sosyal çevre alanlarınızdan yana şansınızın yüksek olduğu yıllardan bir tanesi.  Yeni insanlar tanımaktan, yeni arkadaşlıklar kurmaktan çekinmeyeceksiniz. Aynı zamanda gireceğiniz ortamlarda tanışacağınız insanların hem özel hayatınızda hem de iş alanlarınızda size yeni kapılar araladığını fark edebilirsiniz. Diğer taraftan işten elde edilen gelirlerinizi arttıracağınız yıllardan bir tanesi. İdealleriniz ve fikirleriniz gelişiyor, siz değişiyorsunuz ve bu değişimlere hızlı bir şekilde ayak uyduracaksınız. Satürn sizin kadersel alanınızda dolaşıyor. Geçen sene olduğu gibi bu yıl da büyük bir temizlik altındasınız. Hayatınızdan gitmesi gerekenler, size ve yapacağınız işlere faydası olmayan insanlar, konu ve olaylar, hayatınızdan hızlı bir şekilde çıkabilir. Aslında bir dönemi kapamak üzeresiniz. Bu dönemde endişelerinizin sizi ele geçirmesine izin vermemeniz gerek. Özellikle yaşayacağınız tutulmalarda beklenmedik durum ve olaylar karşınıza gelebilir. 6 Ocak’taki tutulma ile beraber yurt dışı bağlantılı konular ve olayların hızlandığını görebilir, kapalı alanlarla alakalı aynı zamanda spiritüel konularla ilgili önemli kararların ve sorumlulukların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Korkularınızla yüzleşebilirsiniz bu dönemde. Diğer taraftan 21 Ocak’ta gerçekleşecek Ay tutulması, ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili önemli karar ve olayları da hayatınızda hızlandıracak. 13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül tarihlerinde, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz önemli para işlerinizde yanılgılara ve hayal kırıklıklarına karşı dikkatli adımlar atmakta fayda var. Bu alanlarda güzel birtakım etkileşimler karşınıza gelebilir, siz de direkt o işlerin içine atlayabilirsiniz ama sonuçları beklediğiniz gibi çıkmayabilir sevgili Kova’lar. Bu konuya dikkat edin derim. Diğer taraftan 6 Mart’ta Uranüs ev, aile, yuva alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Yükseleniniz Kova ise ev, aile düzeninizde hızlı ve beklenmedik sürpriz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ocak sonu doğumlu ve Şubat başı doğumlu bir Kova iseniz önümüzdeki sene sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Herkesle kavga etmeye, sürtüşmelere bir parça da olsa açık olabilirsiniz. Bu sene sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Hayatınızı yeniden şekillendirmeye gittiğiniz bir döngü içerisindesiniz ve sizinle beraber kimin bu yolda yürüyeceğine siz karar veriyorsunuz. Bu yüzden bırakın hayatınızdan gitmesi gerekenler gitsin. Hayatınızı yeniden kuracağınız günlerin planlarını şimdiden oluşturmaya özen gösterin.

Güzel bir 2019 olsun.

Sitene Ekle