ASTROLOJİ 20.619 Görüntülenme 25.12.2018 11:48

2019 Yıllık İkizler Burcu - Hande Kazanova 2019 Burç Yorumları

Bu sene ikili ilişkileriniz ve ortaklı işler alanında çok büyük şanslar ve fırsatlar karşınıza gelecek sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. 2019 yılında İkizler burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 2019 burç yorumlarını inceledi.

2019 yılında İkizler burcunu aşk, ekonomi, sağlık, aile, kariyer, ilişkiler konusunda neler bekliyor? Astroloji Danışmanı Hande Kazanova 2019 yıllık burç yorumlarını anlattı. Yeni yılın size neler getireceğini Hande Kazanova yorumlarıyla cevapla.tv'de...

Evliyseniz, partnerinizin hayatındaki güzel gelişmeler sizin hayatınızı da güzelleştirebilir. Ama eğer bekarsanız bu sene evlenmek için harika bir yıl. İlişkinizi bir üst seneye taşımak, söz, nişan, evlilik gibi konulara adım atmak için bu sene Jüpiter’den aldığınız etkilerle destekleneceksiniz. Ortaklaşa adım atmak istediğiniz işlerinizde şans sizden yana olacak. Bu sene giriştiğiniz ve adım atmak istediğiniz konularda tek başınıza olmamaya özen gösterin. Ortaklıklarla, diğer insanlarla beraber atacağınız adımlar sizi büyütecek, genişletecek, daha fazla şansın ve fırsatın karşınıza gelmesine sebep olacak. Hukuki konularda, taşınma ile ilgili konularda ve danışmanlık ile ilgili konularda bu sene şans rüzgarı sizin tarafınızdan esiyor. Ortak parasal konularda önemli sorumluluklar üstleneceğiniz bir yıl içerisindesiniz. Geçen sene olduğu gibi para harcamak, kaynaklarınızı etkin bir şekilde kullanmak, kafanıza göre hareket etmek kolay olmayabilir. Başka insanların parasal sorumluluklarını da hayatınızda üstlenebilirsiniz. Bir vergi ya da bir kredi borcunun altına girebilirsiniz. Yani bu sene parasal konularda daha dikkatli adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Başkalarına kefil olmak, arkadaşınıza, etrafınıza, ailenize borç almak borç vermek gibi konularda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. İkili ilişkiler ve evlilik hayatınızda şanslı olduğunuzu söylemiştik. Bu sene özellikle, göz önünde bulunacağınız ortamlarda, aile ilişkilerinizde, evlilikle ilgili atacağınız adımlar ve ortaklaşa atacağınız adımlarda 13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül tarihlerinde dikkatli olmakta fayda var. Aşırı iyimserlik ve çoşkudan uzak durmalı, olaylara daha gerçekçi gözlerle yaklaşmalısınız. Eğer girişimleriniz bu tarihlere denk geliyorsa sıkıntı ve problemlerin oluşması muhtemel görünüyor. Bu sene 3 Haziran sizin Yeni Ay’ınız. Bu yüzden de hayati kararlarınızı, önemli adımlarınızı 3 Haziran’da oluşacak Yeni Ay ve sonrasında devreye sokmak çok ama çok güzel olacak. Diğer taraftan bütün tutulmaları para hattınızda yaşayacaksınız. Yani para alacak-verecek dengesi önemli. Yakın çevre bağlantılarınız 21 Ocak’ta devreye girerken 6 Ocak’taki tutulma bir para ya da borçla ilgili bir konunun yeniden düzenlenmesini karşınıza getirebilir. Temmuz ayında, 2 Temmuz’da oluşacak yeni tutulma ile beraber elinize bir para geçebilir. Bu tutulmayla beraber parasal konularda birazcık daha dikkatli adımlar atmanız gerektiğini de göreceksiniz.

Güzel bir 2019 diliyorum.

Sitene Ekle