ASTROLOJİ 13.511 Görüntülenme 25.12.2018 11:47

2019 Yıllık Boğa Burcu - Hande Kazanova 2019 Burç Yorumları

Bu sene ortak parasal konularda, gelirlerinizde önemli şanslar ve fırsatlar karşınıza gelecek sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. 2019 yılında Boğa burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 2019 burç yorumlarını inceledi.

2019 yılında Boğa burcunu aşk, ekonomi, sağlık, aile, kariyer, ilişkiler konusunda neler bekliyor? Astroloji Danışmanı Hande Kazanova 2019 yıllık burç yorumlarını anlattı. Yeni yılın size neler getireceğini Hande Kazanova yorumlarıyla cevapla.tv'de...

Banka işlemleri, para ile ilgili her tür konu, alacak verecek dengesi, vergi kredi, faiz, stopaj, mirasla ilgili konularda önemli şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Başkalarının kaynaklarından iyi faydalanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Alacak verecek dengesini iyi oturtmaya çalışmalı, eşiniz varsa eşinizin parasal konularda güzel gelişmeleri karşısında siz de hayatınızın rahatladığını ve geliştiğini görebilirsiniz. Maddi konularda güzel sonuçlarla karşılacak ve biraz da olsa rahatlayacaksınız sevgili Boğa’lar. Önemli girişimleriniz konusunda bir kredi almak istiyorsanı, bir borcunuzu yapılandırmak istiyorsanız, özellikle 13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül tarihlerinde dikkatli adımlar atmakta fayda var. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz birtakım işlerinizde borç almak, vermek, kefil olmak gibi durumlarda az önce söylediğim tarihler zarfında dikkat edin. Diğer taraftan Satürn bu sene eğitim alanlarınızda önemli sorumluluklar verecek. Seyahatler, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, medya, hukuk alanlarınızda önemli birtakım sorumlu işlerin altına girebilirsiniz. Hiç bir şey kolay olmayacak, çok çalışacaksınız, disiplinli olacaksınız ve zamanınızı iyi kullanacaksınız sevgili Boğa’lar. Ancak bu yolla yapacağınız işlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Satürn’den alacağınız güzel açılar ve güzel etkileşimlerle disiplin ve çalışkanlıkla atılacak adımlar, kalıcı, sağlam birtakım girişimler 2019 yılında sizinle olacak sevgili Boğa’lar. Diğer taraftan Uranüs Mart ayında yeniden sizin burcunuza geçiyor. Beni izleyen, 23 Nisan, 24, 25, 26, 27, 28 Nisan doğumlu Boğa’ların hayatında büyük değişimler oluşabilir, beklenmedik konu ve olaylar hayatınızda yer edinebilir. Anlık çıkışlar verebilir, hayatı farklı gözlerle görmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde sıkılganlıklarınız artabilir. Ama diğer taraftan algınızın çok ama çok açıldığını görebilirsiniz sevgili Boğa’lar. Bu sene tutulmalar eğitim alanlarınızı tetikleyecek. Hem seyahat hem eğitim hem diğer insanlarla yapacağınız işlerinizde hem Ocak ayında hem Yaz dönemindeki tutulmalarla hayatınızın şekillendiğiniz göreceksiniz. 21 Ocaktaki tutulma ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli karar ve başlangıçları karşınıza getirebilir. Bu sene 5 Mayıs’ta gerçekleşecek Yeni Ay’ı hayatınızda yeni başlangıçlar ve adımlar için muhakkak kullanmalısınız.

Güzel bir 2019 diliyorum.

Sitene Ekle