ASTROLOJİ 25.229 Görüntülenme 25.12.2018 11:51

2019 Yıllık Başak Burcu - Hande Kazanova 2019 Burç Yorumları

Bu sene ev aile ve yuva alanlarınızda şans ve mutluluğu yakalayacaksınız sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. 2019 yılında Başak burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 2019 burç yorumlarını inceledi.

2019 yılında Başak burcunu aşk, ekonomi, sağlık, aile, kariyer, ilişkiler konusunda neler bekliyor? Astroloji Danışmanı Hande Kazanova 2019 yıllık burç yorumlarını anlattı. Yeni yılın size neler getireceğini Hande Kazanova yorumlarıyla cevapla.tv'de...

Hayatın keyifli notası, o hayatın keyifli harika durumları, ev aile ve yuva alanlarınızdan gelecek. Yani bu sene yuva kurabilirsiniz, bu sene evle ilgili değişikler yapabilirsiniz, bu sene aklınızda hayal ettiğiniz eve sahip olabilirsiniz. Gayrimenkul, alım-satım, kiralama ya da kentsel dönüşüm gibi işlerinizde bu sene çok güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. En fazla huzuru ve mutluluğu aile ortamınızda bulacaksınız. Aile büyüklerinizin hayatındaki güzel gelişimler sizin hayatınızı da olumlu ve faydalı etkileyebilir. Peki Satürn hangi alanlarınızı etkileyecek? Aşk hayatınızda önemli sorumluluklarla yolunuza devam edeceğiniz yıllardan bir tanesi bu sene. Hayata keyifle bakmak yerine aşka sorumlulukla yaklaşmak, hayatın keyif veren taraflarını daha sorumlu bir gözle sahip olmak zaman zaman sizi ciddileştirebilir. Ama diğer taraftan önemli bir aşkın sorumluluğu da karşınıza gelebilir. Kendinizden küçük ya da yaşça büyük bir insanla bir ilişikiye adım atabilirsiniz. Çocukla ilgili konularda hayat sizi çeşitli testlere ya da birtakım olaylara tabi tutabilir. Önemli sorumluluklar bu alanınızdan gelebilir. Diğer taraftan bu sene 13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül tarihlerinde özel hayatınızda çok büyük risklerden kaçınmanız gerekecek. Aşırı iyimserlik, cömert ve güzel etkileşimlerle adım atmak istediğiniz konularda biraz kendinizi kaptırabilir, aldanmalara açık olabilirsiniz. Daha sonradan hayal kırıklığı uğramamak için bu tarihlere denk gelen günlerde gerçekçi gözlerle hayata bakmayı unutmayın. Bu konu hem özel hayatınız hem ortaklaşa atacağınız adımlarınız hem de taşınmayla ilgili konularda olabilir. Bu sene bütün tutulmalar aşk hayatınızı tetikleyecek. 6 Ocak’ta gerçekleşen tutulmaya beraber aşk hayatınızda önemli bir sorumluluk ya da çocukla ilgili önemli bir sorumluluk kapınızı çalabilir. Yine bu tarihte önemli bir konu kapanabilir ya da bu konuyla beraber önemli  karar alabilir ama aşk hayatınız veya çocukla ilgili konularda önemli sorumluluklarla yolunuza devam edebilirsiniz. Diğer taraftan sağlığınıza, 21 Ocak’ta gerçekleşecek tutulmayla beraber dikkat etmeye çalışın. 2 Temmuz’da gerçekleşen güneş tutulması sosyal çevre alanlarınızı etkileyecek. Bu dönemde arkadaşlarınızın hayatı, onların başına gelen konu ve olaylar sizin hayatınızı da şekillendirebilir. Sosyal çevrenizle ilgili önemli kararları bu tutulmayla beraber hayatınızda yer ettiğini görebilirsiniz sevgili Başak’lar. Satürn’den aldığınız olumlu etkileşimlerle bu sene yolunuzda etkin bir şekilde ilerleyecek, istediğiniz sonuçları kendi girişimlerinizle yaratacaksınız.

Güzel bir 2019 diliyorum.

Sitene Ekle