ASTROLOJİ 2.412 Görüntülenme 25.12.2018 11:53

2019 Yıllık Akrep Burcu - Hande Kazanova 2019 Burç Yorumları

2019 yılında maddi konularda en şanslı burç olarak sizi görüyoruz sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. 2019 yılında Akrep burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 2019 burç yorumlarını inceledi.

2019 yılında Akrep burcunu aşk, ekonomi, sağlık, aile, kariyer, ilişkiler konusunda neler bekliyor? Astroloji Danışmanı Hande Kazanova 2019 yıllık burç yorumlarını anlattı. Yeni yılın size neler getireceğini Hande Kazanova yorumlarıyla cevapla.tv'de...

Maddi konularda kazanımlarınızı arttıracağınız bir dönem. Elde edeceğiniz gelirlerde yükselmeler sizi çok ama çok mutlu edebilir. Girişimleriniz, ticari faaliyetleriniz, kazanımlarınız ve yatırımlarınız gibi konulara algınızı çevirmeniz gerekiyor. Çünkü buralardan gelecek olan maddi kazançlar önümüzdeki dönemi de şekillendirecek sevgili Akrep’ler. Diğer taraftan Satürn yakın çevre, akraba ve kardeşler alanlarınızda dolaşmaya devam ediyor. Geçen sene olduğu gibi bu sene de yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda ve sorumluluklarınızda birtakım mesafeler, sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Diğer taraftan satış, reklam, tanıtım, pazarlama ya da iletişime dayalı işlerinizde önemli sorumluluklarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Çok çalışarak, disiplinli olarak ya da organize olarak atacağınız adımlarda bu sene hayat sizi destekleyecek sevgili Akrep’ler. 13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül tarihlerinde önemli girişimlerden uzak durmalısınız sevgili Akrep’ler. Bu girişimler parayla bağlantılı olabilir. Eğer paranızı bir alana yatıracaksanız ya da yatırım yapacaksanız, bu tarihlerde yanılma ihtimaline karşı dikkatli olmakta fayda var. Aşırı iyimser ve çoşkulu adımlar size hata yaptırabilir. Bu sene diğer yandan eğitim taraflarında çok güzel açılımlarınız da olacak. Çünkü tutulmalar hem yakın çevre-uzak çevre alanlarınızı hem de eğitim alanlarınızı tetikleyecek sevgili Akrep’ler. İlgi duyduğunuz, öğrenmek istediğiniz konu ve olayların bu sene balıklama içine girebilir ve katılmak istediğiniz kurs, eğitim ya da seminer varsa bu konuların sorumluluklarını hayatınıza taşıyabilirsiniz. Yakın çevrenizin sorumlulukları ve olayları tutulmalarla beraber hayatınızda önem kazanacak. 21 Ocak’ta gerçekleşen tutulma kariyerinizde önemli bir mevzuyu karşınıza getirebilir. Kariyer hayatınızda hızlı ve beklenmedik kararlar alabilirsiniz sevgili Akrep’ler. Bu sene özellikle Ekim doğumlu bir Akrep’seniz Ekim’in sonu itibariyle Uranüs’ten alacağınız etkilerle özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek.

Güzel bir 2019 yılı diliyorum.

Sitene Ekle