Bilgin Pro
ASTROLOJİ 1.355 Görüntülenme 05.01.2017 10:27 0 0

2017 Ocak ayında Koç burcunu neler bekliyor?

 Astrolog Naz Bayatlı'ya, 2017 Ocak ayı  Koç burcunu neler bekliyor? sorusunu sorduk bakın astroloğumuz bu hafta cevapla.tv izleyenleri için  Koç burcuyla ilgili neler anlatacak:

''Koçlar ve yükselen Koçlar, 12 Ocak'ta yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Yengeç; aile, ev, özel hayatınızı temsil eden bir alanda meydana gelecek. Bu dönem içerisinde evinizle ve ailenizle daha fazla ilgilenme imkanı bulacakınız. Ebeveynlerinize, çocuklarınıza ve eşinize daha fazla ilgi, bakım göstermek gerekecek. Aynı zamanda evle ilgili konular; tadilatlar, tamiratlar, ailenizin bakımı, sağlığı ile ilgilenebilirsiniz.

Kariyer ve iş konuları aileyle beraber konuşulup bir takım kararlar alınabilir. Kendinizi daha fazla güvende hissedeceğiniz size daha fazla sağlam bir gelecek sağlayacak bir kariyer adımı atmak için ailenizle birlikte ortak bir karar alabilirsiniz.

Diğer taraftan bu dönemde balık burcunda çok fazla gezegen olduğu için bilinç altınızı elinizde olmayan koşulları temsil eden alanda da balık stelyumu gerçekleştiği için daha yorgun, iş hayatında kendinizi daha fedakar  ve  iş arkadaşlarınıza iş ortamınıza daha fazla enerji sarfettiğiniz bir dönem içerisinde olabilirsiniz.''

İyi haftalar dileriz.

Paylaş
Sitene Ekle