ASTROLOJİ 16.265 Görüntülenme 19.11.2018 08:58

19 - 25 Kasım 2018 haftası Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova

Kritik gelişmelerin yaşanacağı Merkür Retrosunda burçları neler bekliyor? 19 - 25 Kasım 2018 haftası burçlar nelerle karşılaşıcak? Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık bu hafta neleri beklediğini cevapla.tv'ye anlattı. Bu hafta Merkür Retrosu burçları nasıl etkileyecek? Haftalık burç yorumları cevapla.tv'de yayında! 

Ay, Koç burcunda ilerleyecek. Hızlanması gereken işler için oldukça atik ve rahat 2 gün olacak. Diğer taraftan düşüncesizce davranışlara meyilli olabilirsiniz. Salı günü önemli şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir ama bu fırsat ve şansları istediğiniz gibi değerlendiremeyebilirsiniz. Biraz disiplin bu hafta çok işinize yarayacak. Diğer taraftan Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. Kimliğinizde eğlenceli, rahat, yabancı kültürleri merak eden yapınızı ön plana çıkartıyorsunuz. Cuma günü oluşacak Dolunay ile beraber İkizler burcunun konu ve olayları hayatınızda önem kazanıcak. Yakın çevrenizde olan biten konu ve olaylara bu Dolunay’da daha fazla özen göstereceğiniz ve bu alanda önemli, hassas kararlar almaya meyilli olacaksınız.

Sitene Ekle