ASTROLOJİ 3.504 Görüntülenme 18.02.2019 00:15

18 - 24 Şubat 2019 haftası Yay Burcu Hande Kazanova

Eğitim ayağınız ya da seyahatleriniz bu hafta önem kazanıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Aklınız uzun zamandır hayal ettiğiniz bir seyahatte olabilir. Bu seyahatin planlamaları ile uğraşabilirsiniz.

Bu hafta Yay burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 18 - 24 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova,Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Eğitim ayağınız ya da seyahatleriniz bu hafta önem kazanıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Aklınız uzun zamandır hayal ettiğiniz bir seyahatte olabilir. Bu seyahatin planlamaları ile uğraşabilirsiniz.

Diğer taraftan hem sağlığınız hem de iş hayatınızdaki hızlı gelişmeler ve hareketlilik bu alanlarda planlarınızı gölgede bırakabilir. Ya da ani ve hızlı, beklenmedik kararlar alarak buna göre tepki verebilirsiniz. Esnek haftalardan bir tanesi olacak.

19 Şubat salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Kariyer ve işle ilgili konularda hızlı gelişmeler, adımlar ve kararların bu Dolunay ile beraber karşınıza geldiğini göreceksiniz. Salı günü itibariyle Güneş de ev ve aile alanlarına geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca eviniz ve aileniz her şeyden önemli olacak. Kendinizi bu alanda ortaya koyacaksınız.

Dolunay tam bulunduğumuz alanın karşısında olacak. Yani siz eviniz ve ailenize ilgi göstermek isterken bu Dolunay’da kariyeriniz ve göz önünde bulunacağınız işlerinizle konuşulacaksınız. Bu işlerin daha fazla ön plana geçtiğini göreceksiniz.

Dolunay zamanları her iki taraf arasında dengeyi iyi sağlamalısınız. Çarşamba ve cuma günleri önemli günler olacak. Ev ve aile alanlarınızda yapılması gereken işlerinizi kolaylıkla toparlayacak, özellikle çarşamba günü aile hayatınızda kalıcı adımlar atacaksınız.

Cuma günü evle ilgili bir konu ortaya çıkabilir. Kendinizi çok şanslı ve iyimser görebilirsiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz ve olayları çok fazla abartmamalısınız. Bu dönemde büyük girişimlerden de uzak durmalısınız.

Hafta sonu maddi konular çabuk tepkiler vermenize neden olabilir. Ailevi konularda kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle