ASTROLOJİ 9.236 Görüntülenme 18.02.2019 00:25

18 - 24 Şubat 2019 haftası Terazi Burcu Hande Kazanova

Sosyal çevre bağlantılarınız ve arkadaşlarınızla beraber atacağınız adımların etkili olduğu haftalardan bir tanesi sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler.

Bu hafta Terazi burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 18- 24 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Sosyal çevre bağlantılarınız ve arkadaşlarınızla beraber atacağınız adımların etkili olduğu haftalardan bir tanesi sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Aktiviteler, davetler ya da organizasyonlar ve geleceğe yönelik işlerinizde hızlı gelişmeler karşınıza gelecek.

Bu hafta başında maddi konularla ilgili alanlarda bazı zorlanmalar, sinirli ve agresif tavırlar devrede olabilir. Diğer taraftan ev ve aile ile ilgili konularda önemli sorumluluklar üstlendiğiniz bir dönem içerisindesiniz.

Hem parasal konularda hem evinizin düzeni ve aile hayatınızdaki bireylerin hayatıyla ilgili alanlarda önemli sorumluluklar üstlenecek ve görevlerinizi yerine getireceksiniz.

Salı günü gerçekleşecek Dolunay’da bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir sevgili Terazi’ler. Kadersel konularla daha ilgili olabilirsiniz. Vazgeçmek istediğiniz konular ya da kötü alışkanlıklarınız varsa bu Dolunay ve sonrasında tüm bunlara başlamak için gereken gücü üzerinizde bulacaksınız.

Mide ve sindirim sisteminize dikkat etmeniz gerekebilir. İş hayatınızdaki dengesizler sizi ruhani olarak biraz vurabilir. Bu Dolunay’da sağlığınıza ve tabiki günlük hayatınızın ritmine her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda fedakarlıklarınız yüksek görünüyor.

Diğer taraftan ev ve aile alanlarındaki sorumluluklarınızı etkin bir şekilde yerine getirdiğinizde güzel açılımların da karşınıza geldiğini göreceksiniz. Aile içi önemli birtakım konuşmalarınızı çarşamba ve cuma günü hayata geçirebilirsiniz.

Cuma günü yakın çevrenize verdiğiniz sözleri tutamamak bir anlamda sizi ve ilişkilerinizi zorlayabilir. Ev ve aile alanlarınızda kıskanç, baskıcı, manipülatif etkilerden uzak durmalısınız. Onun dışında kafanızdaki planları rahatlıkla uygulayacaksınız. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle