ASTROLOJİ 9.085 Görüntülenme 18.02.2019 00:55

18-24 Şubat 2019 haftası Koç Burcu Hande Kazanova

Haftaya eğlenceli konu ve olaylarla başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi olacak.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 18 - 24 Şubat 2019  haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya eğlenceli konu ve olaylarla başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi olacak. Fikirlerimiz, düşüncelerimiz ve gelecek planlarımız önemli olacak. Özel hayatımızla alakalı göz önünde bulunacağımız ortamlarda ve ilişkimizle ilgili konularda daha ekonomik ve dikkatli hareket etme isteğimizin de yüksek olduğunu görüyoruz.

Karşınıza önemli sorumluluklar gelebilir. Maddi konularda ve ikili ilişkilerinizde daha temkinli adımlarla lerleyeceksiniz. Hayata bakış açınız daha keyif verici olacak. Sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkileşimler hayat girişimlerinizde sizleri destekleyecek sevgili Koç’lar.

19 Şubat’ta bir Dolunay gerçekleşecek. Hem Güneş, Balık Burcu’na geçecek. Bu Dolunay, sıfır derece Başak Burcu’nda oluşacak. İş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda birtakım olayların sonuna gelirken aynı zamanda hayatınızla, kariyerinizle alakalı ya da projelerinizle alakalı konularda da önemli başlangıçların ve duygusal sonuçlanmaların karşınıza geldiğini görüceksiniz.

Bu Dolunay’da sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmamanız gerekiyor. Güneş, Balık Burcu’na geçer geçmez biraz kendi köşenize çekileceğiniz, her şeyi içinizde sorgulayacağınız, plan ve programa daha fazla odaklanacağınız bir dönem geçireceksiniz.

Bu dönem içeresinde diğer insanlara yardım etmek önem kazanacak. Siz geri planda durup diğer insanlara yardım ettiğiniz müddetçe, hayatınızla ilgili konularda da güzel açılımlar elde edeceksiniz. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz destekler, kariyer ve iş alanlarınızda size fırsatlar sunacak. Abartmamaya özen göstererek, cuma günü en çok bu etkiye dikkat edin. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle