ASTROLOJİ 13.890 Görüntülenme 18.02.2019 00:45

18 - 24 Şubat 2019 haftası İkizler Burcu Hande Kazanova

Bu hafta başında iletişimsel temaların ön plana çıktığını görüyoruz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. 21 Ağustos’ta gerçekleşen Tutulma’nın konuları bu hafta başında gözle görünür hale gelecek.

Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 18 - 24 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta başında iletişimsel temaların ön plana çıktığını görüyoruz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. 21 Ağustos’ta gerçekleşen Tutulma’nın konuları bu hafta başında gözle görünür hale gelecek.

Kendinizi biraz sinirli, gergin ve beklenmedik olayların içerisinde bulabilirsiniz. Bu olaylar yakın çevre bağlantılarınızda daha fazla yer edebilir. Ortak parasal konularda sorumlulukla ilerleyeceğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Parayla  ilgili konularda iyice düşünerek hareket edeceksiniz, borçlarınız varsa bunları yeniden yapılandırmanın yollarını arayabilirsiniz.

Karşınıza çıkan insanlarla olan bağlantılarınız, zorunlulukla ilerleyen bağlantılar olacak ama bir yandan da istediğiniz sonuçları almanız için de bu ilişkilerden fayda sağlayacaksınız.

19 Şubat salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Ev, aile ve hanenizle ilgili konularda gelişmeler ve duygusal birtakım adımlar devrede olabilir. Diğer taraftan Güneş’in Balık Burcu’na geçmesiyle kariyerinizde ve iş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz bir döneme merhaba diyeceksiniz. Kararsızlıklarınız artabilir. Önemli konuşma ve görüşmeler devrede olabilir.

Arkadaşlarınızla beraber yapacağınız işlerde, toplum önü duruşlarınızda birtakım fedakarlıklar altında olacaksınız. Diğer taraftan sanatsal alanda bir işle uğraşıyorsanız bu alanlarda güzel açılımlar ve sonuçlar elde etmeniz söz konusu olabilir.

Çarşamba ve cuma günü bu anlamda sizi destekleyecek. Cuma günü ortak adım atacağınız alanlarda tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Özel hayatınızda da sevdiğiniz insana vereceğiniz sözler onun ailesini bağlıyorsa dikkatli olmakta fayda olacak.

Hafta sonu ise fikir ve planlarınızı rahatlıkla istediğiniz şekle sokacaksınız. Özel ilişkinizde ön plana çıkan konularda dikkatli olmalısınız. Hafta sonunuzu gayet iyi geçireceksiniz sevgili İkizler. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle