ASTROLOJİ 15.921 Görüntülenme 18.02.2019 00:30

18- 24 Şubat 2019 haftası Başak Burcu Hande Kazanova

Haftaya biraz geri planda durma etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Ateş ve su enerjisi bu hafta gökyüzünde etkili olacak.

Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 18- 24 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya biraz geri planda durma etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Ateş ve su enerjisi bu hafta gökyüzünde etkili olacak.

Çocuk ve aşk hayatınızdan yana bir sorumluluk ya da zorunluluk pazartesi günü devrede olacak. Önemli bir ilişkinin, seyahatle ilgili ya da parasal bir konunun sorumluluğu devrede olabilir. Diğer taraftan işle ilgili konularda güzel gelişmeler altında olacaksınız.

Salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Hayatınız, sağlığınız ve almak istediğiniz kararlar ile ilgili hızlı gelişmeleri ve duygusal kararları karşınıza getirecek.

Güneş, Balık Burcu’na geçtiği için ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili hareketlerinizin hızlandığı bir dönem ama bu Dolunay onun tam tersine özel hayatınızdaki konu ve olayların kendi hayatınız üzerindeki etkisini göreceksiniz ve bir sonuca ulaşacaksınız. Yeni başlangıçlar yapacaksınız.

Çarşamba ve cuma günleri özel hayatınızda sizi destekleyen günler olacak. Kalıcı adımlar atılabilir ve sevdiğiniz insandan güzel bir teklif alabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde güzel sonuçlar elde etmeye yatkın olacaksınız.

Cuma günü Jüpiter’den aldığınız güzel etkileşimlerle biraz abartmaya meyilli olabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Hafta sonu fikir ve düşünceleriniz tam da planladığınız gibi bir hafta sonu geçirmenize neden olacak. Bu yüzden sevdiklerinizle güzel etkileşimler altında olabilirsiniz. Özel hayatınızda ise kıskançlık etkisine dikkat etmelisiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle