ASTROLOJİ 35.255 Görüntülenme 18.02.2019 00:03

18 - 24 Şubat 2019 haftası Balık Burcu Hande Kazanova

İş hayatınız, hizmetle ilgili konular, sağlığınız ile ilgili alanlar bu hafta başında oldukça hareketli görünüyor sevgili Balık ve yükselen Balık’lar.

Bu hafta Balık burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 18 - 24 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Balık burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

İş hayatınız, hizmetle ilgili konular, sağlığınız ile ilgili alanlar bu hafta başında oldukça hareketli görünüyor sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Yakın çevrenizden alacağınız birtakım geri bildirimler hem iş hayatınızda hem sağlığınızla ilgili konularda biraz çabuk tepkiler vermenizi tetikleyecek.

Sinirli ve gergin etkiler pazar akşamı ve yeni gelen haftanın başında da hayatınız üzerinde etkisini sürdürebilir. Diğer taraftan bu pazartesi arkadaşlarınızın ve çevrenizin önemli bir sorumluluğunu da üstleneceksiniz. Bu sorumluluklar illa ki arkadaş çevrenizde olmak durumunda değil ama geleceğinize yönelik önemli adımlarınızda dikkatli, temkinli, sağlam ve kalıcı temellerle adım atmak isteyeceksiniz.

19 Şubat salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay sizin ikili ilişkiler ve özel hayat hanenizde gerçekleşecek. Tam da algınızı kendinize çevirdiğiniz ve kendinizle ilgili planları başlatacağınız bu dönemde bu Dolunay ile beraber özel hayatınıza, ikili ilişkilerinize, insan bağlantılarına ve ortaklı işlerinize daha fazla vakit ayırmanız gerekebilir.

Karşı tarafın konu ve olayları ile daha fazla uğraşabilir ve buna göre kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Bu hafta çarşamba ve cuma günleri şahane günler olacak. Hayatınızla ilgili girişimlerinizde önemli ve kalıcı girişimler için çarşamba gününü etkin bir şekilde hayatınıza geçirmelisiniz.

Cuma günü kariyerinizde güzel açılımların karşınıza geldiğini göreceksiniz ama abartmadan ve aşırı iyimserlikle hareket etmeden fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Düşünceleriniz bu hafta çok önemli olacak, yaratım alanında olacaksınız bu yüzden iyi düşünüp, güzelliklerle karşılaşın sevgili Balık’lar. Hafta sonu güzel ve keyifli etkileşimler devrede olacak. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda karşı tarafı yönlendirmeye uğraşmayın. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle