ASTROLOJİ 5.490 Görüntülenme 18.02.2019 00:35

18- 24 Şubat 2019 haftası Aslan Burcu Hande Kazanova

Haftanız Ay, Aslan Burcu’nda iken başlıyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Diğer taraftan Mars’ın 21 Ocak’taki Ay Tutulması’nı tetiklemesi de devam ediyor.

Bu hafta Aslan burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 18 - 24 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Aslan burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftanız Ay, Aslan Burcu’nda iken başlıyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Diğer taraftan Mars’ın 21 Ocak’taki Ay Tutulması’nı tetiklemesi de devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta sonundan aldığınız bu etkilerle beraber bu pazartesi birazcık daha agresif davranmaya meyilli olabilirsiniz ya da beklenmedik durum ve olaylar hayatınızı farklı bir yöne doğru çekebilir.

Bolluk bereket enerjinizin yüksek olduğu haftalardan bir tanesi olacak. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda güzel planlarınız olacak. 19 Şubat salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek.

Maddi konular, cebinize giren para, kazanımlarınızla ilgili konularda hızlı gelişmeler bu Dolunay ile beraber karşınıza gelecek. Bu Dolunay yaşanmadan önce Güneş’te Balık Burcu’na geçecek yani ortak parasal konularda daha fazla ilgileneceğiniz bir döneme merhaba diyeceksiniz.

Borçlarımı nasıl öderim ya da nasıl yapılandırırım ya da parasal konularda ne yapabilirim diye düşündüğünüz anda bu Dolunay elinize bir para geçmesine neden olabilir sevgili Aslan’lar.

Çarşamba ve cuma günleri sizi destekleyen günler olacak. Parasal konularda ve iş hayatınızda güzel seçenekler, kalıcı birtakım adımlar karşınıza gelebilir. Cuma günü tutamayacağınız sözler altına girmemeye özen gösterin. Hafta sonu sizin için daha keyifli geçecek. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle