ASTROLOJİ 1.427 Görüntülenme 18.02.2019 00:20

18 - 24 Şubat 2019 haftası Akrep Burcu Hande Kazanova

Kendinizi göstereceğiniz ve göz önünde olacağınız haftalardan bir tanesi olacak sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Göz önünde olacağınız ortamlarda özel hayatınızda biraz dikkatli olmalısınız.

Bu hafta Akrep burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 18 - 24 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Kendinizi göstereceğiniz ve göz önünde olacağınız haftalardan bir tanesi olacak sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Göz önünde olacağınız ortamlarda özel hayatınızda biraz dikkatli olmalısınız.Bu hafta başında sevdiğiniz insanla ufak tefek anlaşmazlıklar bu alanda alacağınız kararları etkileyebilir.

Salı günü sıfır derecede Başak Burcu’nda gerçekleşecek Dolunay, arkadaş çevrenizin hayatında önemli konu ve olayları gündeme getirebilir. Bu olayların sizi etkilediğini görebilir ya da olaylara şahit olabilirsiniz. Onlara destek çıkmak için harekete geçebilirsiniz.

Geleceğe yönelik işlerinizde hızlı gelişmeler, duygusal kararlar bu Dolunay ile beraber hayatınızın merkezine yerleşecek. Sosyal aktiviteler, davet ve organizasyonlar ile ilgili hassas birtakım oluşumlara açık olacaksınız.

İlginizi ve algınızı aşk hayatınıza, özel ilişkilerinize ve çocuğunuza çevirdiğiniz bu dönemde bu Dolunay ile beraber daha fazla sosyal çevreniz üzerindeki etkiler hayatınızda öne çıkacak.

Çarşamba ve cuma günleri oldukça keyifli günler olacak. Aşk hayatınız ve harcamalarınız ile ilgili konularda hayat size göz kırpacak. Yakın çevrenizden alacağınız güzel etkileşimler ile istediklerinizi gerçekleştireceksiniz ama cuma günü para harcamalarına biraz kendinizi kaptırabilirsiniz. İstenmedik harcamalar oluşabilir.

Riskli birtakım işleriniz varsa cuma günü aşırı iyimserlik size hata yaptırabilir sevgili Akrep’ler. Hafta sonu yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde çabuk kıskanmaya, tepki vermeye ve manipülatif davranmaya meyilli olacaksınız. Sevdiklerinizle beraber keyifli bir hafta sonu sizleri bekliyor olacak. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle