ASTROLOJİ 17.404 Görüntülenme 15.03.2019 15:00

18-24 Mart 2019 haftası Başak Burcu Hande Kazanova

Haftaya biraz geri planda durarak başlıyorsunuz ve içinizden önemli işler yapmak gelmeyebilir sevgili Başak’lar.

Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 18-24 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya biraz geri planda durarak başlıyorsunuz ve içinizden önemli işler yapmak gelmeyebilir sevgili Başak’lar. Diğer taraftan bu hafta içerisinde geçmiş konu ve olayları anlamlandırmak ve konuşmak önem kazanacak.

Bu hafta Güneş burç değiştiriyor ve perşembe günü itibariyle Dolunay yaşanacak. Bu Dolunay ile beraber parasal konular hızlanmaya başlayacak.

Ortak hareket etmek durumunda kaldığınız ve bütçenizi oluşturduğunuz bu dönemde bu Dolunay ile beraber kendi para kazançlarınıza odaklanacaksınız sevgili Başak’lar. Elinize bir miktar para geçebilir.

Parayla ilgili konularda önemli kararlar alarak ilerlemek isteyebilirsiniz. Bir para meselesinde önemli bir adım devreye giriyor. Bu para meselesinin çözümü bir ay sonra oluşacak Dolunay ile beraber nihai sonuca ulaşacak sevgili Başak’lar.

Güneş, Koç Burcu’na geçecek ve ortak parasal konular ile para alacak verecek ve borç dengesi de önem kazanacak. Hem cinselliğe hem ruhaniyete olan ilginiz bu dönemde artabilir. Aynı zamanda ruhsal konular ve hayatın derin manası gibi alanların içerisine girmek hayatınızda önemli olacak. Etrafınızda olup biten konu ve olaylar bakış açınızı değiştirebilir ve farklı tepkiler vermenize neden olabilir.

Çarşamba ve perşembe günlerini hayatınızda etkin bir şekilde kullanmalısınız. Cuma günü parasal konularda adeta yenileneceksiniz ve kendinizi yenilemek isteyeceksiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle