ASTROLOJİ 3.042 Görüntülenme 12.04.2019 00:15

15 -21 Nisan 2019 haftası Yay Burcu Hande Kazanova

Sabah saatlerinde kafanızda birtakım planlarınız varsa bu planların çok da işlemediğini görebilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yay’lar.

Bu hafta Yay burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 15 -21 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova,Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Sabah saatlerinde kafanızda birtakım planlarınız varsa bu planların çok da işlemediğini görebilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Öğle saatleri itibariyle Ay boşluktan çıkıcak ve net bir şekilde yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Kariyer ve iş konularında kendinizi göstereceğiniz bir hafta olacak. Aynı zamanda ilişkiler de önem kazanacak. Bu ilişkileri ev, aile ve yuva alanlarında yaşayacaksınız.

Ailenizle atacağınız adımlar önem kazanırken aynı zamanda hem evle ilgili konularda hem de ailevi alanda önemli şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Çarşamba günü itibariyle hayattan keyif alacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz.

İki hafta boyunca aşk hayatınızı daha fazla konuşacağınız, aşkı hayatınıza çekmeye çalışacağınız iki hafta olacak. Sadece kendinizi düşünebilir ve hayattan keyif almaya bakabilirsiniz. Cuma günü çok önemli çünkü 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek.

Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız hassaslaşabilir. Bir konu sonuca varabilir. Cumartesi gününden sonra iş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlayacak. Bu dönem sağlığınızı da içeriyor olacak. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle