ASTROLOJİ 4.057 Görüntülenme 12.04.2019 00:25

15 -21 Nisan 2019 haftası Terazi Burcu Hande Kazanova

Sosyal çevre konularınız ve arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlarla haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Terazi’ler.

Bu hafta Terazi burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 15 -21 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Sosyal çevre konularınız ve arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlarla haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Terazi’ler. Öğleden sonra ve birkaç gün boyunca biraz kendi alanınızda kalmayı ve çok fazla kalabalıklar içinde olmamayı tercih edebilirsiniz.

Önemli işlerinizi çarşamba öğleden sonra yapmaya özen gösterin. Bu hafta ilişkiler önemli olacak. İş hayatınızda önemli girişimleriniz varsa yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz bu işlerden büyük şans ve fayda sağlayabilirsiniz.

Özellikle salı günü değişik fırsatlar karşınıza gelebilir. Çarşamba günü Merkür, Koç Burcu’na geçecek. Sizin ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda ilerlemeye başlayacak. İki hafta boyunca önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Cuma günü çok önemli çünkü sizin burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor.

Hayatınızla ilgili büyük bir tamamlanma yaşayacaksınız. Yaşadığınız olaylar karşısında çabuk tepki vermektense çok daha adaletli davranmaya özen gösterin. Cumartesi gününden sonra sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz.diğer taraftan alacak verecek konuları da ön plana geçecek. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle