ASTROLOJİ 27.127 Görüntülenme 12.04.2019 00:55

15 -21 Nisan 2019 haftası Koç Burcu Hande Kazanova

Yeni bir ilişkiye adım atabilir, var olan ilişkinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Ortak iş yaptığınız insanlarla olan konuları da bu Dolunay’da netleştireceksiniz.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 15-21 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu pazartesi oldukça eğlenceli konu ve olaylarla haftanızı başlatacaksınız. Sabah saatlerinde Ay boşlukta olduğu için önemli işlerinizle uğraşmak yerine tamamlanması gereken işlerinizin üzerine düşebilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koç’lar.

Çarşamba günü kendinizi ifade etme anlamında rahatlayacağınız bir döngü başlıyor. Sizi zorlayan konu ve olayları geride bırakmaya başlıyorsunuz.

Hayatınızla ilgili uzun zamandır almak istediğiniz kararlar ve bunları etrafınızdakilerle paylaşmak önem kazanacak. Kendinizle ilgili daha fazla konuşmak isteyeceksiniz. Önemli konuşma ve görüşmeler Merkür’ün sizin burcunuzda ilerlemesi sırasında meydana gelebilir.

Bu hafta cuma günü, 20 Mart tarihinde yaşanan Dolunay’ın tamamlayıcısı olarak baktığımız, 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sizin ikili ilişkiler ve özel hayat ile ilgili konularınızda önemli kararlar almanıza neden olacak.

Yeni bir ilişkiye adım atabilir, var olan ilişkinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Ortak iş yaptığınız insanlarla olan konuları da bu Dolunay’da netleştireceksiniz. Denge ve adalet önemli olacak.

Cumartesi günü itibariyle Venüs, Koç Burcu’na geçiyor. Hayatı daha da keyifle yaşayacağınız bir döngü başlıyor. Parasal konularda gücünüzü ortaya koymaya başlayacaksınız. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle