ASTROLOJİ 36.373 Görüntülenme 09.11.2018 01:00

12 - 18 Kasım 2018 haftası Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova

12 - 18 Kasım 2018 haftasında hangi burç neler yaşayacak? 12 - 18 Kasım 2018 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor? 12 burç bu hafta nelere dikkat etmeli? Astrolog Hande Kazanova 12 - 18 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumunuz...

Haftaya finansal konuların üzerine odaklanarak başlanıyor. Bu hafta Pazartesi günü bir takım krizlerle uğraşmak söz konusu olacak. Enerjinizi etkin bir şekilde ortaya çıkartacağınız gün Perşembe günü olacak. Cuma günü Venüs’ün düzelmesiyle beraber 40 gündür yaşanılan ilişki problemlerin geride kalındığını göreceksiniz. İlişkilerde ve ortaklaşa işlerde denge sağlamak daha kolay olacak. Cuma günü itibariyle Mars, Balık burcuna geçiyor. Balık burcu temalarına enerjinizi harcayacaksınız bu yüzden ruhsal çalışmalar, sanatsal çalışmalar daha fazla hayatınıza yer edebilir. Su elementindeki alanda Mars rahat hareket edemediği için agresif tavırlar, incinmeler, alınganlıklar harekete geçmek istediğiniz noktalarda önünüzü kesebilir. Cumartesi günü iletişim gezegeni Merkür yılın son gerilemesine başlıyor. İletişimsel konularda olayları ve durumları gözden geçirmek için size fırsatlar sunacak. Yabancılarla yapılacak olan işler, basın, medya, yayıncılık, eğitim ve seyahat alanlarında bir takım sıkıntılara açık olabilirsiniz.

Haftalık Koç Burcu Yorumları - Hande Kazanova

Haftalık Boğa Burcu Yorumları - Hande Kazanova

Haftalık İkizler Burcu Yorumları - Hande Kazanova

Haftalık Yengeç  Burcu Yorumları - Hande Kazanova

Haftalık Aslan Burcu Yorumları - Hande Kazanova

Haftalık Başak Burcu Yorumları - Hande Kazanova

Haftalık Terazi Burcu Yorumları - Hande Kazanova

Haftalık Akrep Burcu Yorumları - Hande Kazanova

Haftalık Yay Burcu Yorumları - Hande Kazanova

Haftalık Oğlak Burcu Yorumları - Hande Kazanova

Haftalık Kova Burcu Yorumları - Hande Kazanova

Haftalık Balık Burcu Yorumları - Hande Kazanova

Sitene Ekle