ASTROLOJİ 2.269 Görüntülenme 11.02.2019 00:55

11 - 17 Şubat 2019 haftası Koç Burcu Hande Kazanova

Haftaya parasal konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız ve bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi olacak. Sevgili Koç ve Yükseleni Koç olanlar.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 11 - 17 Şubat 2019  haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya parasal konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız ve bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi olacak. Hayatınızla ilgili, görüntünüz ve sağlığınız, girişimlerinizle ilgili konularda beklenmedik olana açık olmanız gereken haftalardan bir tanesi içindesiniz sevgili Koç’lar.

Bu etki çarşamba günü devrede olacak ama birkaç gün öncesinden bu etkiyi hayatınızda yaşayacaksınız. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle oluşan girişimlerinizde hızlı ve beklenmedik durum ve olaylara hazırlıklı olmanız gerekecek. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanacağınız bir hafta olacak. Beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmanızda fayda olacak. Perşembe günü itibariyle yaklaşık bir buçuk aydan beri Koç Burcu’nda ilerleyen Mars, Boğa Burcu’na geçecek.

Maddi konularla daha fazla haşır neşir olacağınız bir dönemi başlatacak. Önünüzdeki bir buçuk ay boyunca  mücadelenizi parasal konularda vereceksiniz. Para kazanma hırsınız artabilir, daha sağlam koşullar üzerinden ilerlemek isteyebilirsiniz.

Diğer taraftan güzel eşyalara, maddi konulara ilginizin artacağı bu dönem içerisinde para harcamalarınız konusunda dikkatli olmanız gerekebilir. Hafta sonu güzel etkileşimler devrede olacak. Özellikle sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız güzel planlar hayatınızı renklendirebilir. Güzel bir hafta olsun. 

Sitene Ekle