ASTROLOJİ 3.974 Görüntülenme 11.02.2019 00:45

11 - 17 Şubat 2019 haftası İkizler Burcu Hande Kazanova

Haftaya biraz isteksiz enerjilerle giriş yapacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler.Geri planda duracağınız ya da önemli konularla uğraşmak istemeyeceğiniz haftalardan bir tanesi olacak.

Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 11 - 17 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya biraz isteksiz enerjilerle giriş yapacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Geri planda duracağınız ya da önemli konularla uğraşmak istemeyeceğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler ya da kariyerinize odaklı birtakım konuşma ve görüşmeler bu hafta da gündeminizden düşmeyecek.

Diğer taraftan verilmiş birtakım sözleriniz varsa parasal konularda ödeme yapmanız gereken birtakım alanlar varsa özellikle hafta başında bazı streslere açık olacaksınız.

Çarşamba günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ve sosyal çevre ortamlarınızda, kalabalık yerlerde, takım çalışmalarında beklenmedik gelişmeler karşınıza gelebilir. İdealleriniz ve fikirleriniz ile ilgili konularda ani çıkışlar yapabilirsiniz. Seyahatlere dayalı birtakım işleriniz varsa bu konularda arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda enerjinizi bir türlü kontrol edemeyebilirsiniz. Organizasyonlarda, aktivite ve davetlerde beklenmedik olana hazır olmanız gerekecek.

Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döngü içerisine gireceksiniz. Bu dönem içerisinde bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir. Enerjinizi istediğiniz gibi kontrol edemeyebilirsiniz.

Boğaz bölgesi ve ses telleri, farenjit ya da bademciklere dikkat etmekte fayda var sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hafta sonu güzel etkileşimler devrede olacak. Para harcamayı seveceksiniz. Ortak parasal konularda ekonomik davranarak, göz önünde bulunacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla güzel bir hafta sonu sizi bekliyor olacak. Güzel bir hafta diliyorum

Sitene Ekle