ASTROLOJİ 3.968 Görüntülenme 11.02.2019 00:50

11 - 17 Şubat 2019 haftası Boğa Burcu Hande Kazanova

Bu hafta sizin için önemli olacak çünkü Ay, Boğa Burcu’nda iken haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Kendi istek ve beklentilerinize odaklanabileceğiniz haftalardan bir tanesi olacak.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova 11 - 17 Şubat 2019 haftası  haftalık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta sizin için önemli olacak çünkü Ay, Boğa Burcu’nda iken haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Kendi istek ve beklentilerinize odaklanabileceğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Diğer taraftan hayatınızla ilgili duygusal iniş çıkışlarınızın yüksek olacağı bir hafta olacak.

Çarşamba günü dikkatli olmanızda fayda var çünkü geri planda durduğunuz işlerinizde enerjinizi düzgün kullanamayabilirsiniz. Etrafınızda ani ve beklenmedik konu ve olaylar cereyan edebilir. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa beklenmedik olana açık olmanız gerekecek. Kadersel olaylarla örülü olacaksınız ve anlık duygusal çıkışlarınız, etrafınızdaki insanların sizi anlamasını zorlaştırabilir. Kariyer ve iş alanlarınızda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Yaklaşık bir buçuk aydan beri sağlığınızla ilgili konularda bağışıklık sisteminizin  aşağıda olduğu bir dönemdeydiniz. Belki kendinizi iyi hissetmiyordunuz. Ancak Mars enerji, savaş ve mücadele demektir ve sizin burcunuza girmesi ile hayatınızla ilgili yön vermek istediğiniz konularda hızlı, mücadeleci ve hareketli bir dönemi başlatacak.

Bir buçuk ay boyunca kendinizi önemseyecek, hareketlenecek ve işlerinizin hızlandığını göreceksiniz. İnatçı yapınızla bazı noktalarda sevdiklerinizi üzmemeye özen göstermelisiniz. Perşembe günü kafanıza takılan bir takım konuşma ve düşünceler arkadaş ortamlarınızda sizi zorlayabilir. Pazar günü ise oldukça keyifli etkileşimler devrede olacak. Gezip dolaşacak ve hayatı keyifli açılardan görmek isteyecek ve bunu da başaracaksınız. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle