ASTROLOJİ 7.186 Görüntülenme 11.02.2019 00:30

11 - 17 Şubat 2019 haftası Başak Burcu Hande Kazanova

Fikirleriniz, düşünceleriniz ve diğer insanlarla olan bağlantılarınız, uzaktan alacağınız haberler ile haftanız başlayacak sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Kendinizi hareketli göreceğiniz haftalardan bir tanesi olacak.

Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 11 - 17 Şubat 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Fikirleriniz, düşünceleriniz ve diğer insanlarla olan bağlantılarınız, uzaktan alacağınız haberler ile haftanız başlayacak sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Kendinizi hareketli göreceğiniz haftalardan bir tanesi olacak ancak diğer taraftan önemli işlerinizde koşulları sağlama bağlamak isteyebilirsiniz.

Çarşamba gününe dikkat etmekte fayda olacak. Tehlikeli yerlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Gökyüzünde kontrollü bir enerji olmayacak. O yüzden tehlikeli kişi, durum ve yerlerden uzak durmaya çalışmalısınız.

Parayla ilgili birtakım girişimleriniz ve büyük bir banka işiniz varsa birkaç gün boyunca bu işlerinizi ertelemekte fayda olacak. Tutkularınızla hareket ettiğiniz noktalarda beklenmedik durumlar karşınıza gelebilir.

Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, mücadeleci ve koşulları biraz da sizin belirlediğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz. Bu dönem içerisinde enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Birtakım konuları sevgiyle aşmak isteyebilirsiniz. Hayat sizi hızlandırmaya çalışacak sevgili Başak’lar.

Sevgililer Günü’nde göz önünde bulunacağınız ortamlarda, sevdiğiniz insanlardan alacağınız güzel etkileşimler hoşunuza gidebilir. Hafta sonu daha keyifli olacak. Çocuğunuzla geçireceğiniz güzel bir pazar, eğer çocuğunuz yoksa sevdiğiniz insanla atacağınız güzel adımlar keyifli bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle