ASTROLOJİ 589 Görüntülenme 11.03.2019 00:25

11-17 Mart 2019 haftası Terazi Burcu Hande Kazanova

Parasal konularda bu hafta başında hızlı gelişmeler var sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Hırslanabilir ve kızgın olabilirsiniz.

Bu hafta Terazi burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 11-17 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Parasal konularda bu hafta başında hızlı gelişmeler var sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Hırslanabilir ve kızgın olabilirsiniz. Bu pazartesi bir para meselesi çabuk tepki vermenize neden olabilir.

Çarşamba ve perşembe günü itibariyle dış ortamlar, değişik yerler, insanlar ve fikirler önem kazanıyor. Rahatlayacaksınız ve güzel enerjilerle dolu olacaksınız.

Çarşamba günü iş alanlarınızda güzel adımlar devrede olurken, ailenizden göreceğiniz destekler işinizde yaşadığınız sıkıntı ve problemleri kolay atlatmanıza neden olacak. İş hayatınızda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Girişimcilik yönünüzün hız kazandığı, satış, reklam, tanıtım, pazarlama ayağınızın hızlandığı bir dönem olacak.

Değişik fırsatların karşınıza gedliğini görebilirsiniz. Fakat bu fırsatları değerlendirirken her şeyi iyice hesaplayıp buna göre hareket etmeye özen göstermelisiniz. Aşırı iyimserlikle atılacak adımlar bu hafta sizi yoracak.

İş hayatınızda bir konunun çözümü cuma günü karşınıza gelecek ve hafta sonu ise sevdikleriniz ve yakın çevrenizle yapacağınız güzel vadeli planlar ve programlar hayatınızı şenlendirecek. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle