ASTROLOJİ 3.403 Görüntülenme 11.03.2019 00:10

11-17 Mart 2019 haftası Oğlak Burcu Hande Kazanova

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle beraber yapacağınız işlerinizle haftanız başlıyor sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar.

Bu hafta Oğlak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 11-17 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle beraber yapacağınız işlerinizle haftanız başlıyor sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Hobilerinizin üzerinize eğilmeniz gereken bir dönem olacak.

Eğitim ayağınızda hızlı gelişmeler bu pazartesi sizi daha hareketlendirecek. Hayata olumlu gözlerle bakmak istiyorsunuz ama diğer taraftan sorumluluklarınız ve yaşadıklarınız bazı noktalarda sizi zorluyor.

İletişim ayağınıza dikkat etmeniz gereken bir hafta olacak. Güzel seçenekler ve şansların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Bu seçenek ve şanslar beklenmedik yerlerden gelecek.

Diğer taraftan olayları tamamen yanlış da anlayabilirsiniz. Bunun sonucunda farklı birtakım teklifler sunabilir ya da düşündüğünüz teklifin karşınıza geldiğinde istediğiniz gibi olmadığını da görebilirsiniz. Çarşamba günü hayatınızla ilgili girişimlerinizde attığınız adımların sonuçlarını istediğiniz gibi göreceksiniz.

Perşembe ve cumartesi günleri abartmamaya özen göstermelisiniz. Güzel seçenekler yakın çevrenizden gelecek. Bu insanlar daha önceden görüştüğünüz insanlar olabilir

. Bu süreçte konu ve olayları çok fazla abartmayın ve gerçekçi olun sevgili Yay’lar. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Cuma günü önemli bir meseleyi halledeceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle