ASTROLOJİ 2.761 Görüntülenme 11.03.2019 00:05

11-17 Mart 2019 haftası Kova Burcu Hande Kazanova

Ailevi konularda çabuk tepki vermeye ve biraz inatçı olmaya meyilli olabilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kova’lar.

Bu hafta Kova burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 11-17 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Kova burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta ev, aile ve yuvanız ile ilgili etkilerle başlıyor. Ailevi konularda çabuk tepki vermeye ve biraz inatçı olmaya meyilli olabilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kova’lar.

Merkür para alanlarınızda geriliyor bu yüzden parasal konularda sıkıntı ve sorunlara açık bir dönem olacak. Ama bu hafta daha önceden konuştuğunuz bir para meselesini halletmek için gönül rahatlığı ile harekete geçebilirsiniz.

Bu anlamda perşembe ve cumartesi günleri sizi destekleyecek. Daha önceden konuşulmuş ancak bir türlü gerçekleşmemiş konu ve olayları bir sonuca bağlamak istiyorsanız cuma gününü iyi değerlendirmelisiniz. Aynı zamanda kendi gücünüze ve diğer insanlardan alacağınız tavsiyelere de özen göstereceksiniz.

Çarşamba günü gücünüzü iş alanlarında etkin bir şekilde ortaya koyacaksınız. Para kazançlarınızı hem artırabilirsiniz hem de uzun zamandır alamadığınız paralarınızı bu hafta toplayabilirsiniz sevgili Kova’lar.

Bu hafta şanslı etkileşimlerle dolu olacak ancak adımlarınızı sağlam atmayı unutmamanız gerekiyor. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle
Etiketler